3-CMC v 100-litrskem reaktorju, katera pot je najučinkovitejša in/ali najlažja?

bubbler

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 29, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Pozdravljeni,

Če želim narediti 3-CMC v 100-litrskem reaktorju s sistemom za hlajenje/ogrevanje, katera sinteza je najboljša za ta obseg? In ali moram izbirati med enostavno ALI poceni reakcijo ali obstaja srednja pot, da dobim nekaj od obojega?

Kakšno bi moralo biti razmerje kemikalij, da bi reaktor deloval z največjo zmogljivostjo v eni seriji?

Hvala,
 
  • Like
Reactions: $!$

bubbler

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 29, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Veselilo bi me, če bi mi stari člani foruma dali tudi kakšen prispevek =) Videl sem, da je @William Dampier dal nekaj napotkov o reakcijah cmc, prav tako @G.Patton. V nekaterih razpravah sem videl tudi @The-Hive. =) Upam, da se bo razprava začela.

Prebral sem niti, kjer se razpravlja o 100 g šaržah 3 cmc, zdaj pa bi rad dobil nekaj napotkov, da bi to naredil tudi v reaktorju na bolj profesionalen način.
 
  • Like
Reactions: $!$

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, najboljši način iz 3'-kloro-2-bromopropiofenona, neposredna nukleofilna substitucija, podobno kot pri 4-mmc. Ali ste dobili 3-cmc z majhno serijo?
 

bubbler

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 29, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Ko gre za topilo, mislim, da bi raje izbral DCM zaradi lažjega dostopa, razen če ste rekli drugače?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Obstaja veliko različnih metod, gre za to, kaj vam najbolj ustreza in katere kemikalije lahko dobite @Netflix naredi 100 g serije s 300 ml DCM stresi in speči ali etil acetat namesto DCM krajši reakcijski čas
 
  • Like
Reactions: $!$
View previous replies…

bubbler

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 29, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Hvala za odgovor, začnimo razpravo =)

"There's loads of different methods, it's what suites you best" thats why I came here to try to fig out together what would be suitable me best in this batch scale so I would be super appreciative with some more ideas and input regarding this.. Mislim, da bom moral razpravljati ali vsaj razumeti prednosti/pomanjkljivosti različnih reakcijskih poti, preden se bom lahko odločil, kaj bi bilo primerno zame.

Torej DCM v primerjavi s čim traja dlje časa? Videl sem veliko razpršenih informacij v zvezi s CMC, zato bom zdaj poskušal vse zajeti v to temo.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Sledite @Netflix to je najlažja metoda. Lahko vse tako pogledate v razdelek Vprašanja in odgovori, kjer boste našli veliko več informacij
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
https://www.kryminalki.pl/artykul/17099,policjanci-zlikwidowali-domowe-laboratorium-do-produkcji-klefedronu-przejeto-ponad-200-kg-narkotyku-wideo
 
Top