3 pot kokain HCL z visokim izkoristkom iz kitajskega prekurzorja?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Sinteza

Eden od številnih primerov izdelka

Trenutno je to po mojem mnenju nova zamisel, vendar se zdi, da je razmerje med predhodniki in donosom veliko učinkovitejše od predhodnega znanja. Tega v zadnjem času nisem prebral, vendar se spomnim, da sem razmišljal, da bi lahko odpravil neprekinjen postopek z zamenjavo za šaržni postopek, in spomnim se raziskovanja in -40 °C je bilo spodnje območje suhega ledu
Rad bi le začel dialog o tej temi in se z vami o njej pogovoril. 🧑‍🔬
 

Edwganz

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Morda se še kaj dogaja, ali lahko podrobneje pojasnite, kaj želite doseči? Sintetizirati kokain?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Očitno ne jaz. Nekdo z znanjem in opremo za takšno početje bi rekel, da sinteza stane prav toliko kot samo nakup na ulici. Za povprečnega ljubitelja bi zlahka stalo 20x toliko, da bi prišel do te točke sinteze tropanskega alkaloida. Moji prijatelji so zaskrbljeni predvsem zaradi prejemanja po pošti. 📬
 

Edwganz

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Kul kul. Strinjam se - sinteza bi bila zelo draga in do leta 2019 sploh ni bila mogoča. Želim si, da bi lahko vašemu prijatelju pomagal pri njegovi ali njeni skrbi. Samo ideja, kje bi lahko začel: kaj piše v varnostnem listu o kemikaliji? Tudi pošiljatelj iz Alibabe bi moral imeti druge stranke in preglede. Po mojih izkušnjah precej dobro vedo, kakšna so tveganja, saj ima nakup določeno zaščito in bi jim lahko škodoval. Če pravijo, da ni težav, potem je dobro.

Glede na to, ali ne bi bilo super sintetizirati kokain v hrošču kvasovk? Biosinteza, vendar je končni izdelek enak. To je tisto, kar počnejo ljudje, ki jih imam. Kmalu bo to realnost in komercialno izvedljivo.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
V varnostnem listu MSDS je navedeno, da je precej grdo in da je za delo z njim potrebna celotna obleka za varovanje pred nevarnimi snovmi. Ne vidim, da bi se Kitajci preveč ukvarjali z ameriško zakonodajo. Gre za korporacije in obtožba posameznega kitajskega državljana za ameriški zločin bi bila brezpredmetna, če ga ni mogoče izročiti. Te kemične tovarne ponujajo veliko neposrednih predhodnikov, vendar nimajo nobenih pregledov posebej od Američanov. Pred kratkim sem videl nekaj člankov o tem, da so nekateri znanstveniki s CRISPR-om spremenili avstralsko rastlino tobaka za biosintezo kokaina. Če uporabite takšno znanje in opremo, bi lahko ravnali kot Kitajci in preprosto kršili patent 🤔🤷
 

Edwganz

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Neprijetna kemikalija? Obleka za nevarne snovi? Dang, kaj dela vaš "prijatelj"? Ne odgovarjajte he he. Sliši se neverjetno. Torej samo zato, ker je grda, še ne pomeni, da bo povzročila težave. Vse je na prodajalcu, da izpolni zahteve glede embalaže. Za izpolnjevanje teh zahtev mora biti veliko zaupanja, sicer si predstavljam, da bi Kitajci to preprosto označili kot nekaj drugega in rekli: "Brez skrbi, brez skrbi". Dejstvo, da ni ameriških pregledov, mi pove, da tam nimajo niti prijateljev, da bi ustvarili lažni pregled. Sliši se kot ne gre amigo žal mi je to povedati. Kateri koli drugi ponudniki s pregledi? Morda ne, kar je zanesljiva potrditev.


Popolnoma do tega mon ami. To je to, kar počnemo, le da ni patentov in jih tudi ne more biti za naravni gen, kot je ta. Če bi lahko obstajali, ali bi želeli biti tisti, ki bi vložil vlogo za patent in ga poskušal uveljaviti? Smešna šala. Ha ha.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Pred leti sem bil gobar in sem bral o patentih. Ste napačno obveščeni. Kopiraj in prilepi za vas;
Urad Združenih držav za patente in blagovne znamke (USPTO) izdaja rastlinske patente za nove in drugačne rastline, razmnožene po spolu, ter uporabne patente za upravičene izume, povezane s patenti, vključno z geni, lastnostmi, metodami in deli rastlin. 25. avgust 2021
4bxYm9Kt3k

https://www.uspto.gov ' patentna politika

Varstvo rastlin in rastlinskih sort | USPTO

 

Edwganz

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
PVP. Popolnoma do tega in se spomnite, ko so ustvarili razlikovanje, ko so poskušali inženirske patente prilagoditi biologiji. Pred tem je bil primer Taq polimeraze, ki je bila po prodaji za 10 milijonov razglašena za nepatentirano, ker je bila naravni gen. Čeprav je GSO rastlina lahko patentirana, zaščita zajema opravljeno delo, v bistvu edinstvene lastnosti genoma. Nobenega naravnega gena ni mogoče patentirati, ker je naraven. Iz vsega povedanega sklepam, da ste prebivalec ZDA, ki spoštuje zakone. Jaz nisem. Jurisdikcija MFers! Zdi se, da bom kmalu začel gojiti kokakolo. Če ga lahko napolnimo s THC in geni pejotla, bi bilo odlično. Si v igri? Kako bi ga poimenovali? Glasujem za maricocabaccoyote.

Bilo bi super, če bi poskušali patentirati organizem, ki proizvaja kokain. Tu ni težav.
 
Last edited:
Top