3C-P v 35P-NBOH?

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Pozdravljeni, gledal sem to novo kemijsko znamko in moram reči, da ne vem ničesar o kemiji in ničesar o zasnovi izomerov, vendar je to videti kot tisto, kar iščem, razen če je odmerek za večjo težo, da bi ga lahko dali v blotter

Torej, moje vprašanje je, ali lahko molekuli samo dodamo benzaldehidni obroč in jo spremenimo v to namišljeno novo kemikalijo? samo da vem, všeč mi je ta zamenjava 2cb, vendar bi bil vesel, če bi jo lahko naredili 1k močnejšo in aktivnejšo pri odmerkih UG kot pri odmerkih MG

Razprava je odprta XD
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
Za razliko od PEA tipa 2C so strukture tipa 3C amfetamini, ne navadni fenetilamini, in kolikor vem, dodatek N-orto-hidroksibenzilnega dela ne poveča njihove učinkovitosti in vivo, zato o x1k ali 3 velikostnih redih skoka niti ne sanjajte, to ne velja niti za 2C, NBOMi/NBOHi so največ 10-20-krat močnejši (vendar obstaja nekaj izjem).
VwFrG65t4l
KZX4abf6dz
 
Last edited:

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
oprostite mi, da ni dodatek bencenskega obroča ali benzaldehida tista stvar, zaradi katere 2cb preskoči z MG na UG doze?
tako da razmišljam v vaši logiki in znanju se zdi, da ne bo delovalo, ker so to amfetamini in ne feniletilamini?
Torej to vpliva na pretvorbo tega na nbome nboh

Oprosti im res noob na to ne vem niti, če je to eno ali drugo
 

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
TjcM4hwmCA

želim zelo majhno stvar, ki bi jo lahko zlahka skril in naredil na tisoče odmerkov, ko bi se ustavil.
(poleg tega je cenejši od triptov in ja, sem iz Indije)
 

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Posodobitev je lahko to?

2VcrFiPOHT
 

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Last edited:

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
Kot sem vam že povedal, ne pričakujte veliko od NBOMes/NBOHs substituiranih amfetaminov.
Vendar pa lahko od proskalina-NBOH dobite nekaj dobička, zato poskusite in nam sporočite.
 
Top