Looking for a vendor Iščemo prodajalca 3CMC/3MMC!

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Zdi se, da moja prejšnja nit ni bila uspešna, zato gremo še enkrat. Želite kupiti 3CMC ali 3MMC, naročila v razsutem stanju, pošiljanje v EU.

Bolan in utrujen sem od prevarantov, tako da če imate kakršne koli namene, prosim prijazno in nežno f.cuk off. So bili prevarani tukaj že prevečkrat, escrow način ali ne način.

Torej, tukaj gremo, čakam na pm-je, zanima me predvsem kakovost, tako da če imate, kar je potrebno, se lahko dogovorimo. Potreben je vzorec vašega izdelka. Vzorci bodo plačani ( nisem poceni, ki išče brezplačne izdelke).
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Izdelali sami brat potem 1kg u dobili največ 600€ ne 3k€ ali več
 

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Če bi bilo le tako preprosto... Če ima kdo kemika v najemu, se lahko kaj dogovorimo :))
 
  • Haha
Reactions: $!$

luia

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 5, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Rad bi slišal tudi dobrega dobavitelja 3mmc :)
 

dutchguy

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 24, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Ali imate številko ali kako drugo številko, na kateri vas lahko pokličem
 

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Očitno moja sreča ni neverjetna, še vedno iščem, želim TOP kakovostne stvari 3CMC (3MMC je tudi možnost, vendar druga), ne bom se obremenjeval z manj kakovostnimi. Nekaterim poljskim frajerjem, ki so mi poslali sporočila, bratje, prosim, uporabite google translate ali kaj drugega, nimam pojma, kaj ste rekli v polska, niti google translate, uporabljajmo isti jezik, če želimo priti do istega rezultata (denarja), hvala.
 

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Joined
Mar 7, 2024
Messages
26
Reaction score
38
Points
18
Deals
53
Najdem za vas, moj prijatelj, ne skrbite
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
3mmc u ne najdemo na Poljskem njenega prvega.
3cmc veliko laboratorijev na poljskem je naredilo umazano sranje ali kdaj pa kdaj naredilo steklo, vendar ne enako visoko, kot je bilo iz nedelanda, ko je bilo zakonito. Če u hočeš, da je narejeno sam preprost
 
Top