Question 3cmc učinek

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Pozdravljeni prijatelji ☺️😊 ali lahko vem, kakšen je klinični učinek zdravila 3cmc?
Rad bi vedel, kakšne učinke povzroča in kakšne stranske učinke, prosim 🙏
Moje vprašanje je namenjeno tistemu, ki ga je poskusil.
 

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Positives: Energija, lahko preživite nekaj noči brez spanja, samo zabavate se ali delate, če je to potrebno. Majhni odmerki lahko povečajo vašo osredotočenost in produktivnost, vendar pazite, da ostanete tik pod pragom evforije, če ga presežete, vaša produktivnost pade v prepad. Pri meni osebno se z zelo majhnimi odmerki moja pozornost za podrobnosti in opazovalni duh spremenita v norca, zelo hitro si lahko predstavljam vsako podrobnost, na primer ob pogledu na množico opazim vsako majhno podrobnost, kaj ima katera oseba na sebi, barve, vzorce, kako se gibljejo, itd. Evforija je kratkotrajna, največ 10 minut, težava je v tem, da ravno takrat, ko v njej uživate, začne izginjati, zato morate vdihniti še eno črtico. Poveča spolni nagon in vzdržljivost, na površje prikliče nekatere skrite želje, kar nekaterim ljudem ni prav prijetno v javnosti :)).
Negativne lastnosti: Poškodbe nosu, preizkusil sem veliko različic različnih kuharjev, ni 3cmc, ki vam ne bi zažgal nosu. Želja po ponovnem odmerjanju je resnična, največkrat boste končali vso zalogo. Izsuši vaše telo iz tekočine, zato je obvezna hidracija. Nekateri ljudje preidejo v psihozo, vendar je za to potrebna velika količina droge in nekaj noči brez spanja. Odvzame vam zavore in vas prisili, da naredite ali rečete stvari, ki jih naravno ne bi, zato imejte v mislih, da tega ne jemljete in se ne gibljete okoli napačnih ljudi. Po končanem jemanju droge se vam lahko pojavi vrtoglavica, tresenje in nespečnost, najboljši način za ublažitev tega je, da vzamete benzo tik preden končate z drogo in pokadite nekaj marihuane, potem boste spali kot dojenček in naslednji dan ne boste imeli stranskih učinkov.

Pazite, če pijete tudi alkohol, najbolje je, da ne kombinirate, jaz običajno spijem dva ali tri kozarce belega vina na noč, učinki se nekako sinergizirajo kot 1+1=3, high bo močnejši, vendar bo tudi vaša glava težja. Najbolj zanimivo je, da naslednji dan ni nobenega mačka, ne sprašujte me kako, ampak če imate mačka od x količine alkohola brez jemanja tega zdravila, če uporabite enako količino alkohola ali še več v kombinaciji s 3cmc naslednji dan po spanju, boste imeli nič mačka.

Na splošno je to spodobna droga, vendar zagotovo obstajajo boljše alternative, če bi moral izbirati med tem in kokainom, bi iskreno izbral to ( kakovostna varianta zagotovo). Vendar pa je 3MMC boljši, vsaj zame , nekateri ljudje imajo raje hitenje, jaz imam raje več evforije in ker za božjo voljo ne morem najti ustreznega 4MMC, je 3MMC ta trenutek zame gnezdo.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Najlepša hvala za pomoč, potreboval sem te informacije, hvaležen sem vam
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Mislim, da je to samoumevno, saj ste to verjetno že poskusili. Toda kaj bi u rekli, da manjka v 4mmc, ki je bil narejen tukaj?
 
View previous replies…

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
Evforija, kar sem našel, je bilo manj evforično od tistega, kar sem 3 mmc imel...
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Torej u mislite, da je sinteza 3mmc, ki jo promovirate tukaj, in s tem tudi 3mmc superiorna ? Hmmm, to bom moral poskusiti in videti. Mislim, nikoli nisem poskusil preban 4mmc, poskusil sem preban 3mmc in je bil super, tako da.
 

Vasile

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
14
Reaction score
15
Points
3
wtf si razumel? rekel sem, da so 4mmc, ki sem jih do zdaj kupil na tem forumu, sranje. alcked euphoria....
 
Top