Question 4′-metilpropiofenon $$$

cheminoob

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 20, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Pred nekaj dnevi sem za približno 100 dolarjev kupil 100 ml 4′-metilpropiofenona. Danes pa sem od prijatelja izvedel, da je cena za 1 liter 4′-metilpropiofenona v Rusiji približno 210 dolarjev. Zanima me, zakaj je razlika v ceni tako velika.
 

Attachments

  • 7HinDVMCX6.png
    7HinDVMCX6.png
    4.9 MB · Views: 109
  • h8RfJQoa2q.png
    h8RfJQoa2q.png
    5.5 MB · Views: 256

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Mislim, da obstaja takšna cena za množino. Kljub temu ste kupili za izjemno visoko ceno. 100 ml za 100 USD - sliši se kot šala. Na forumu BB so oglasi s cenami 50-80 USD/L.
 

cheminoob

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 20, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Zahvaljujemo se vam za vaš vpogled.
Cenim ga. Zdaj me zanima še nekaj. Ali kakovost 4′-metilpropiofenona iz Nemčije in Kitajske bistveno vpliva na končni rezultat?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Dvomim, da obstaja bistvena razlika. Kljub temu lahko svoje predhodne sestavine vedno brez težav očistite sami.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Danes sem preverjala tole, zanima me, ali je tehnična ocena dovolj dobra?
Ali imate stavbo podjetja, kamor bi ga lahko dostavili? ker se zdi, da so uradni prodajalci izbirčni..
 

cheminoob

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 20, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Kupil sem pri ne uradnem prodajalcu in nihče ni ničesar vprašal.

EpWnxvY4NA
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Vaša 100-mililitrska steklenička je iz podjetja Sigma-Aldrich, enega najdražjih ponudnikov kemikalij na svetu. Ukvarjajo se predvsem z akademskimi raziskovalci, ki porabljajo denar nekoga drugega. Poleg tega je opremljena z dokumentacijo in ugledom, kar je tisto, za kar plačujete. Nobenega razloga ni, da Kitajska ne bi mogla proizvesti podobne kakovosti tako preproste spojine za 1/10 ali manj cene. Velikokrat za naše namene ni velike razlike v kakovosti med razredi.
 
Top