4cmc

however527

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2024
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
ali veste, kako pripraviti 2b4ch v kristalu za raztapljanje v toluenu? ker sem doslej uporabljal 2b4ch v prahu, ki je bil pripravljen za uporabo, zdaj bom uporabil uvoženi brom v kristalu in je treba z njim nekaj narediti, da bo pripravljen za uporabo, zadnje vprašanje je vprašanje o kristalizaciji. ko nekaj minut kuham naš cmc pri 80 stopinjah, koliko vode naj dodam na 1 kg 2b4ch, ob predpostavki, da je učinkovitost 60 %? Ali je bolje dodati alkohol?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
To nima veliko smisla, saj se spomnim, da je paraklorofenilbromoketon trdna snov in "uvaža brom v kristalu" Ne vem natančno, kaj želite, vendar ste namignili, da je keton že bromiran in brom je eden od dveh enotnih tekočih elementov pri r.t., predvsem pa morate vedeti, zakaj ga potrebujete za (idk)... Ne uporabljam toluena, zato nimam pojma, vendar se svetuje veliko pranj z vodo, alkohol pa bi zagotovo pokvaril vašo obdelavo, kot si predstavljam.
 

however527

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2024
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
razložite drugače. Zadnjič sem prejel 2b4ch v prahu in je bil povprečne kakovosti, tokrat bom prejel 2b4ch v kristalu, kaj potrebujem s tem kristalom, preden pride do ekstrakcije 2b4ch v toluenu?
 
Top