4CMC

Rush-Benzo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
22
Reaction score
2
Points
3
Pozdravljeni. s 4CMC koliko L m40 dati za 1 kg 2bromo4kloropropiofenona? Standardno kisanje klorovodikova kislina + aceton / etil acetat do pH 5-6? Za toluen bosta 2 uri in 60 stopinj v redu?
 

hexen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
29
Reaction score
7
Points
8
Brez sinteze 3cmc 4cmc je drugačen način kot mmc ni enak
 

Attachments

  • x9NQ5ROEZ0.jpg
    x9NQ5ROEZ0.jpg
    447.1 KB · Views: 215
  • YzAQp0LFOU.jpg
    YzAQp0LFOU.jpg
    794.1 KB · Views: 226

Rush-Benzo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
22
Reaction score
2
Points
3
Kaj bolj specifičnega?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
tudi molske mase so enake, edina razlika je v moči nastale spojine (domnevam)
 

hexen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
29
Reaction score
7
Points
8
Bro dont say bulshit is no the same
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
molarnost ali učinek?
 

hexen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
29
Reaction score
7
Points
8
Česa ne razumem
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
molekulska masa 4-klormetkatinona in 3-klormetkatinona je enaka, dejstvo, da je položaj halogena na aromatskem delu različen (para proti meta), povzroči različno spremembo, ki se izrazi v ciljnem proteinu, na katerega se veže (bodisi konformacijsko, afinitetno ali samo različno dociranje), res je, da nista enaka po učinku, vendar je s sintetičnega vidika postopek enak, čeprav se začne iz različnih predhodnikov (4-kloropropiofenona oziroma 3-klorropiofenona). Upam, da je bilo to dovolj jasno, če ne, lahko razmislite o tem, da bi prebrali nekaj osnovnih podatkov organske kemije, ki niso nujno povezani z drogami, kot je večina od nas že storila.
 

hexen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
29
Reaction score
7
Points
8
Made u will see is no easy made if u dont know chemistry
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Imam vprašanje, če bi lahko izbirali med sintezo MMC ali CMC, zakaj bi sploh izbrali CMC? glede na to, kako nevrotoksičen je, in dejstvo, da je tudi 4CMC nezakonit, to nima nobenega smisla. 3CMC morda samo zato, ker je zakonit, poleg tega pa je bolje, da sintetiziraš 3/4MMC.
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Vsakdo ima vedno možnost izbire, vendar o izbiri za ali proti odločajo zunanji dejavniki.

Preprosto odgovorjeno, povzroči para-halogenacijo, je subjektivno iz mojih izkušenj precej hitrejša in dejansko stimulativna snov kot 4-MMC. Sem "samo" naredil 3-CMC in 4-MMC (3-CMC skupaj v razponu kilogramov, in 4-MMC ne tako veliko, ampak do načina nižje tolerance vsakega prevelikega odmerka, ne reči, da sledite temu, ampak se učite na mojih napakah in jih preprečite)

No, stigma okoli para-halogeniranih metkatinonov je izredno velika in napačna napačna predstava, vse je, nekateri manj, nekateri več, ampak to se da izračunati. Kolikor mi je znano, ni niti ene raziskovalne naloge, ki bi trdila, da je para-halogeniranje v metkatinonih povečalo nevrotoksičnost kot pri MMC-jih, saj sta oba veliko manj uničujoča kot v primerjavi z dezoksifedrinom [metilametamfetaminom] ali MDMA.

V raziskovalnih člankih, ki navajajo hude nevrotoksične poškodbe teh spojin, so bili opravljeni poskusi s takšnimi odmerki 4-CMC, ki bi bili tako ali tako v smrtonosnem območju, in seveda bi bila nevrotoksičnost potem huda.

Daljše obdobje uživanja kateregakoli zdravila bo povzročilo hudo nevrotoksično, cistoksično in splošno škodo na človeškem telesu in možganih. Nevrokemija in biologija ter drugi dejavniki se med seboj razlikujejo, kar pomeni, da se bodo tudi rezultati od bolnika do bolnika zelo razlikovali

Največkrat, če govorimo o vzhodnoevropskih območjih, glavni pogled na te snovi ni niti blizu zakonitosti, saj se na ulicah prodajajo predvsem zaradi velikega povpraševanja in krize, in sicer pod različnimi imeni. Odstotek ljudi, ki kupujejo 3-CMC zaradi zakonskega statusa, v katerega spada, je zelo plitek.

Vsak naj se odloči, kaj je njegova osebna preferenca na podlagi svojih izkušenj, nekateri bodo imeli raje MMC, nekateri pa CMC ali EMC ali MEC, nemogoče je reči, kaj je boljše, le da ne, če govorite o svojih osebnih preferencah.
 
Top