4mmc, ali ga je treba obvezno kristalizirati?

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
(4mmc) Po postopku kisanja in filtriranja ter pranju s suhim aktonom dobimo meph v prahu. Ali lahko ta prah po sušenju zaužijemo? Ali ga moramo kristalizirati? Ali je to obvezno? Vem, da je tako naš izdelek čist? Kaj pa če preskočimo kristalizacijo?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Takrat je šibek in poln sranja, zato morate vzeti veliko več. To ne bo tako zabavno. Za božjo voljo ga ne smrkajte. Lahko bi ga očistili na druge načine, vendar so rekristalizacije poceni in kristali so industrijski standard. To je edini način za pridobivanje kristalov. Mislim, da brez dveh rekristalizacij ne morete doseči razreda A. Videl sem šest mesecev stare kristale, ki so bili kot skupki kremena.
 
  • Like
Reactions: $!$

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Ja ja, moj je nekonzumiran, dokler ne kristaliziram, ali mi lahko poveste, katero vrsto praškastih stvari lahko dodam v 4mmc, da ga naredim, teže več, moji prijatelji so mi rekli, da imajo stvari, ki jih naredim, in tiste, ki so na voljo na trgu, zelo veliko razliko, moj je zelo močan
 
View previous replies…

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Da, u ima čarobne 4mmc lol
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
No, vaš edini od celotne spletne strani, ki ima vprašanje " premočnega " 4mmc. Tako čarobno 4mmc
 

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
"Močan" ne pomeni "dober". Razmislite o vprašanju o preskočitvi kristalizacije in izpeljali boste, kaj jo dela "močno" in kaj dejansko pomeni vsaj v kardiovaskularnem smislu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ne. Tega tukaj ne podpiramo. Zaračunajte jim več denarja. Pametni ljudje plačujejo za kakovost in za to obstaja več dobrih razlogov. Že zdaj je cena za 50 % višja od cene kakovostnih izdelkov.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Top