5cl-adb uspeh iz nove kuhinje

Wrinkler

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 28, 2023
Messages
8
Reaction score
10
Points
3
Pri podjetju TGRC sem naročil 1 kilogramski komplet, ki je bil sestavljen iz 4 reagentov. Štiri reagente sem dodal v 5-litrsko bučko pri sobni temperaturi. Nato sem raztopino homogeniziral z mešalnikom nad glavo. Po približno petih minutah sem s svojim 5-litrskim grelnim plaščem z dvema različnima napravama za merjenje temperature temperaturo dvignil na 79 stopinj Celzija za 6 ur ob stalnem mešanju. Po šestih urah sem pustil, da se raztopina ohladi na 60 stopinj Celzija. Nato sem 5l bučko, polno raztopine, premešal in prelil v čisto posodo zadostne velikosti. Nato sem raztopini dodal 5 litrov zelo slane vode (v kateri se na dnu ni usedala sol, vendar je bila videti zelo slana). To sem dodajal zelo počasi, da bi se oljna raztopina lahko ločila od goste slane vode. Nato sem s 100-mililitrsko brizgo izločil vse olje. Olje sem dal v veliko silikonsko posodo in pustil, da se olje kristalizira in posuši. Olje, ki ga nisem mogel izločiti, se je na koncu posušilo in plavalo na vrhu slane vode, tako da sem lahko dobil ta kristal, vendar je bilo v njem nekaj soli. Iz 1000-gramskega kompleta sem dobil 1200 gramov.
 

rcprecursorUSA

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 12, 2024
Messages
5
Reaction score
14
Points
3
Čestitke, brat! Ali ti je na koncu uspelo dobiti trden izdelek ali je bil še vedno masten?

Prav tako bi lahko predložil celoten zapis sinteze, ki si jo izvajal, če ga imaš?
 

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
Ali morate dodati slano raztopino, zakaj sprašujem, ker tega koraka nisem nikoli slišal niti ga niste naredili z ledom, da bi dobili končni izdelek
 

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
Zahvaljujem se vam za informacije, kmalu bom dobil 5cl-adba, ki sem ga naročil na forumu
 

Marc-BenzoScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Ali mi lahko nekdo PROSIME navede uglednega prodajalca za komplete predhodnikov 5CL/5F?
 
  • Like
Reactions: pvp

Mazerakam

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Iščem, da bi tudi bralec..
 

aabiokan

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 17, 2024
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
Pozdravljeni prijatelji, prosim, ali mi lahko pomagate pri zanesljivem prodajalcu predhodnikov za komplete 5CL/5F ?
PROSIM,
 

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
Hej, kupujem pri njej dobro poslovanje
 

serum207

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 13, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Kaj pomeni kratica TGRC?
 
Top