5cladba ostaja mastna je to normalno ?

Frosty499

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 20, 2022
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Pozdravljeni, upam, da bom dobil nekaj informacij o 5cladba sem končal izdelek po reakciji sem ločil olje od vode, nato sem ga vlil v pirex posodo za peko, da se kristalizira, vendar se ne zdi, da se kristalizira, je to normalno lahko, še vedno ga uporabljam v obliki olja in je močan s 100 g do 1 kg listov
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Tališče 5cl je 45C
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
mislim, da če je vreme vroče ali če se uporablja toplota, ne bo ostalo trdno
 

Frosty499

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 20, 2022
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Ko končam izdelek, je kot gnojno olje. Ali lahko ponudite kakšen nasvet, da bi ga lahko izkristaliziral . Če lahko ponudite korak za korakom, kako to počnete, bi bil zelo hvaležen
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
Wow 100g za 1kh je nora količina..Jaz uporabljam 17ishg za 1LB. Ljudje to obožujejo. Ko sem dobil oljne stvari, sem jih zamrznil in jih uporabil v tej obliki. Lažje je ravnati z njim. Nato jo stopim z everclearjem. Odlično deluje v oljni ali trdni obliki. Bistvo je, da ga moraš tako ali tako stopiti, da ga razporediš po listih.
 

SkylineSalesCannaboids

Don't buy from me
Resident
Joined
May 11, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Da vrzite v zamrzovalnik ali hladilnik. Veliko sintetičnega kanabida ima nižjo boint kot dnevni kokain. Z drugimi besedami, topi se pri 80 stopinjah namesto pri 160. Pri shranjevanju teh spojin ima sobna temperatura veliko vlogo.
 

Wrinkler

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 28, 2023
Messages
8
Reaction score
10
Points
3
Naj vprašam, ali ste Uporabljeni kompleti s 4 sestavinami, ki se prodajajo na spletu. Poskusil sem in ostalo mi je nekaj rjavkasto belega jogurta, ki je videti mokro goop. Ta se je posušila, vendar nima nobenega učinka na stranke, ko jo uporabljajo.
 
Top