Učinki, trajanje in odtegnitve zdravila 5f-adb?

DrugCentral

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni vsi,

nameravam kupiti 100 g 5F-ADB. Imam veliko izkušenj z MDMB-4en-PINACA in večino sintetičnih kanabinoidov JWH. Tisti, ki ste že poskusili 5F-ADB, kako so njegovi učinki primerljivi z običajnim THC? Kako dolgo trajajo učinki?

Nazadnje bi rad vedel, koliko ga je treba uporabiti, da se razvije odvisnost, in kakšna je želja po njem.

Zahvaljujem se vsem za vaša spoznanja!
 

SoBlack

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Apr 23, 2024
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
Hej, hej, hej

oba uporabljam že več let
Moj najljubši je 5cl vendar je še čas vprašanje kakovosti iz serije v tem času, ki najbolj serije prihajajo iz predhodnikov bi rekel, da so zelo silimar sploh
Če ste opazili da je v zadnjem času zelena , rdeča in bela 5f adb serija gre na svetu v tem času 😂

Če potrebujete več infos pls pm
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
203
Points
43
5F-ADB je veliko močnejši od THC. Uporabniki pogosto poročajo o izjemno intenzivnih in osupljivih učinkih, vključno z močnimi občutki evforije, spremenjenimi zaznavami in v nekaterih primerih halucinacijami.

Neželeni učinki so lahko hudi in vključujejo izjemno tesnobo, paranojo, zmedenost, vznemirjenost, hiter srčni utrip, visok krvni tlak, slabost, bruhanje in v nekaterih primerih napade ali izgubo zavesti. Poročali so tudi o dolgotrajnih psiholoških učinkih, kot so vztrajna tesnoba ali depresivni simptomi po uporabi.

Tveganje za prevelik odmerek je pri zdravilu 5F-ADB bistveno večje. Predoziranje lahko privede do hudih simptomov, kot so napadi, srčni napadi ali celo smrt. Zaradi ozkega terapevtskega okna (območje odmerka, ki povzroči želeni učinek, ne da bi povzročil toksičnost) je nevaren.

Nastop učinkov je običajno hiter in se pojavi v nekaj minutah po kajenju ali uparjanju. Trajanje učinkov je lahko različno, vendar običajno traja 1-2 uri, ko je izkušnja največja, nato pa sledi dolgotrajno okrevanje, ki lahko traja več ur. Skupno trajanje je lahko približno 4-6 ur, vendar lahko preostali učinki, kot sta tesnoba ali nelagodje, trajajo veliko dlje.

5F-ADB je v primerjavi s THC veliko močnejši in ima večje tveganje za hude neželene učinke in predoziranje. Njegovi učinki so intenzivnejši in manj predvidljivi, zato je bistveno nevarnejši.
 

Artan

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Dal sem ga na dve osebi z. Noooo tolarence in simptomi so zelo strašljivi ... in mešanica je 40gramov na 60 g zelišča!!!zelo močna, mimogrede, če je kateri koli fant zdaj pravilen, koliko % je ta mešanica, mi prosim povejte, da bom boljši v svojem znanju!!!! Hvala
 
Top