6-monoacetlmorfin

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Hej, fantje, imam nekaj morfin galcialne ocetne kisline in H2SO4.

Ali mi lahko kdo pove, kako naj iz tega naredim 6-mam?
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Ocetna kislina ni acilacijsko sredstvo, iz nje morate najprej izdelati anhidrid.
Zakaj 6-MAM? nimate dovolj kisline za dve skupini za izdelavo heroina?
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
Ali ni 6-MAM tisti, ki je najbolj odgovoren za učinke heroina?
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Ne gre za količino eduktov, bolj za kakovost mojih izdelkov.
Ne želim acetilirati obeh, 3. in 6. položaja. Za acetiliranje samo 6. položaja potrebujete ledeno ocetno kislino.

Acetični anhidrid je dovolj močan za acetiliranje obeh in ustvarjanje diamorfina, vendar je 6. položaj veliko močnejši od heroina.
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
6-monoacetilmorfin je 30-krat močnejši od diacetilmorfina...

Mislim, da gre za isto sintezo, vendar z ledeno ocetno kislino namesto z ocetnim anhidridom...
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
@RegulierTier, 30 % močnejši, ne 30-krat.
Kje ste dobili te informacije? Ne verjemite vsemu, kar preberete na Wikipediji, če ni povezav do zanesljivih virov.
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Kljub temu menim, da je dobra zamisel narediti neposredno 6-mam, če imate farmacevtski morfij, namesto da bi naredili diamorfin ... 🤷

Ta je močnejši, poleg tega pa je lažje dobiti ledeno ocetno kislino, saj v večini držav ni nadzorovana ali prepovedana snov kot anhidrid ocetne kisline.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 25, 2023
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
Rad bi poskusil diacetil-N-fenetilnormorfin ;)
 

Frenchie261

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 22, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Po mojem razumevanju iz ledeniškega a.a. nastane katran, za pridobitev belega izdelka asia pa uporabite ocetni anhidrid..natrijev sulfat v mešanici in segrevajte z vodnim kondenzatorjem na vrhu nekaj ur. Informacije bi morale biti v literaturi na tej strani. Sinteza aspirina je enaka, prav tako 5 kapljic koncentrirane sulfitne kisline za kataliziranje in začetek reakcije. sulfit absorbira vodo, ki ni zaželena v reakciji, H20 je tudi stranski produkt. Več informacij je v poglavju o panju in modri svetlobi.
 

FatFreddysCat

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 11, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Smola se proizvaja z acetiliranjem surovega opija, zato so prisotni tudi drugi acetilirani alkaloidi, kot je noskapin itd. Na spletu so se pojavile tudi napačne informacije o 6 mam ali 3 mam ali karkoli drugega, ali pa so precej dvoumne, ledvični ocetni kislini ne daje močnejšega proizvoda kot čisti ocetni anhidrid, saj je v ledvični kislini voda in vsi vemo, da voda uničuje reakcije. Tako lahko ledeni pripravek proizvede morda popolno sintezo manjšega MAM, AA pa proizvede približno 50/50 ali nekaj podobnega manjšega in močnejšega. Skoraj nemogoče je izključiti vso vlago iz morfa ali kloroforma itd., kaj šele izolirati reakcijo, da bi izključili zrak/vlago, tako da na koncu dobimo mešanico 50/50. Nekaj časa sem se ukvarjal z vprašanjem 6 - 3, vendar ledeniški ni pot do boljšega izdelka.
 

Frenchie261

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 22, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ne poznam teh ppls info o 6-mam ampak to je nepopolna reakcija iz a a. In u ne bi smel misliti, da je 30x močnejši, ko je nepopolni produkt reakcije..tako da nekaj raziskav še lahko u prihrani kaj več? DM?
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
To je za 30 % močnejše... Opravi nekaj raziskav sam, brat.
6-mam je eden od treh metabolitov heroina (diacetilmorfina).
V tvojem telesu so se acetilne skupine odcepile ena za drugo.
Eden od produktov je 6-mam, drugi pa 3-mam. 3-mam je neaktiven, 6-mam pa je zaradi visoke lipofilnosti veliko močnejši od morfina.
10 % tega se presnovi v morfin-6-glukuronid, ki je prav tako aktiven, 55-75 % pa v morfin-3-glukuronid, ki je neaktiven ...

Zato je smiselno proizvajati in uživati 6-mam namesto diacetilmorfina.
Argument "gre za nepopolno reakcijo" je nesmiseln... V tem primeru bi bilo pametneje izvesti to "nepopolno" reakcijo...
 
Top