• Welcome to the Canada section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, there is nothing we can do to help you.

Hamilton Drugačna vrsta prodaje

somf28

Don't buy from me
Member
Joined
May 17, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Torej, dostikrat se ukvarjam s prodajo različnih snovi, vendar sem pred kratkim naletel na drugačno vrsto tržišča, za katero resnično nimam znanja/izkušenj. Zanima me le, kakšno vrednost bi imeli pravi potni listi, vozniška dovoljenja itd. in kam bi jih bilo mogoče prenesti. Imel sem že precejšnje število strank, ki so svoje osebne dokumente uporabile kot zavarovanje. Medtem ko je bil moj prvi instinkt, da se prikažem in prijazno obiščem, da bi izterjal dolgove, pa mi je moj prijatelj povedal, da je pri njihovi prodaji, zlasti potnih listov, mogoče zaslužiti denar.

To je daleč zunaj mojega kolesarskega prostora, zato me je zanimalo, ali bi mi lahko kateri od prijateljev tukaj pomagal usmeriti v pravo smer za to trgovino. Če je to napačna nit/forum, me lahko usmerite na boljši vir. Zanima me samo, ali imajo ti predmeti resnično vrednost, če je cena prava, bi lahko začel sprejemati ID kot plačilo za izdelek.

Hvala za morebitne odgovore,

M
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Dokumenti imajo vrednost. Uporabljajo se za različne namene, za predelavo za drugo osebo, za registracijo računov in še veliko več. Svojo ponudbo poskusite objaviti na forumu tukaj:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/b/shadow-sphere-services.40/
 
Top