Dober način pošiljanja paketov ?

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Pozdravljeni,
V bistvu sem začel svoje malo podjetje in poskušam najti način za varno zaznavanje paketov, zato je moje vprašanje:
Kaj je po vašem mnenju najboljša poštna storitev za pošiljanje znotraj države in ne v tuje države, razmišljal sem o uporabi Mondial Relay z lažnim imenom in naslovom (nastavil sem naključno ime podjetja in vzel naključni naslov), bo to delovalo? Zaenkrat delam samo s c-tekočinami, ali je varno pošiljati, in če ne, zakaj?
Lep dan.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Za notranjo pošto je najboljša družba DPD, za mednarodno pošto pa družba DHL. Pri DPD lahko uporabljate paketne prodajalne, kjer pošiljko oddate v najbližji paketni prodajalni, prejemnik pa jo prejme v svoji najbližji paketni prodajalni. Pošiljanje tekočine C bi moralo biti zelo varno, saj je videti/občutek in rentgenska slika popolnoma enaka kot pri običajnem paketu s tekočino.
 

bonotuto

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
kaj je C-liquid ?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Sintetični kanabinoidni eqliuid za vaping
 

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
No, najprej se zahvaljujem za vaš odgovor. Če vas to ne moti, bi rad postavil še več vprašanj.
Kaj je tour najboljši nasvet za infos pošiljatelja, nisem tako neumen, da bi navedel svoje, ampak ali je dovolj, da navedem samo ime podjetja, ki sem si ga izmislil, in naključni naslov ? Prav tako sem želel narediti letake, ki bi jih dal v paket z blagom, nekaj z blagovno znamko na njem in stvari, zaradi katerih bi bil videti kot zelo legitimen paket, ali naj to idejo obdržim ali zavržem?
Če imate še kakšne nasvete, vam bom hvaležen, rad imam izkušnje sam, vendar se raje ne pustim ujeti v procesu.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Preprosto si izmislite resnično zveneč naslov, vendar se prepričajte, da je poštna številka pravilna, sam rad uporabljam resnične naslove in spremenim številko v previsoko, da bi bila na ulici. Poiščite kraj, ki pod istim naslovom oddaja pisarne več podjetjem, in uporabite njihov naslov. Res ni pomembno. Ne vem, v kateri državi ste, vendar v številnih državah, ki niso ZDA, pošte ne pregledujejo s psi ali rentgenskim pregledom, tako da delajte, kar hočete. Kot sem že rekel, pakirajte ga kot običajen tekoči alkohol, če se paket med prevozom raztrga in se vsebina razlije, ga ne bodo posebej pregledovali, ampak ga bodo samo prelepili. Ljudje imajo veliko dela, v sortirnicah pa je veliko dela. Pazite tudi na prstne odtise, lase itd. v paketu.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
Tekočine C so zelo varne za pošiljanje, zdijo se kot druge preproste tekočine. Za pakiranje po mojem mnenju dvakrat ali trikrat vakuumirajte in vsakič sperite z alkoholom, da izničite vse sledi, nato pa uporabite milarno vrečko za preprečevanje rentgenskih žarkov (o milarni vrečki so različna mnenja, mislim, da se z njo ni mogoče popolnoma izogniti rentgenskim žarkom, vendar poskus ni slab). Ne pozabite vedno uporabljati rokavic, saj so lahko odtisi prstov resna težava. Ko izdelek zapakirate, ga skrijte v nekaj zakonitega.
Povratni naslov je lahko popolnoma izmišljen, prav tako tudi vaše ime, to bo problem kupca, če se odloči, da vam bo dal svoj pravi naslov, samo ne razmišljajte o tem. Če želite prodajati letake ali nalepke z imenom vaše blagovne znamke, vam priporočam, da jih vstavite v zunanje sesalnike, tako bo vse skupaj in skrito. Veliko sreče! :)
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Ali vas pri pošiljanju ne prosijo za osebno izkaznico?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Prepričajte se, da se vaša poštna številka ujema z območjem, iz katerega pošiljate. Ne pozabite, da poštni dostavljavci običajno poznajo vse naslove imen in podjetij na svojem območju.
 
Top