A-olje v amfetamin z metanolom + žveplova kislina

ShalOhm

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Nov 17, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni vsi !
Potrebujem vas za recept, ki ga ne poznam.

Običajno za pridobivanje amf sulfata iz a-olja uporabljam žveplovo kislino + aceton, kot je razloženo tukaj: http: //bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...mine-synthesis-from-p2np-via-al-hg-video.196/

Pred kratkim pa sem bil povabljen, da si ogledam še en način.
Za to smo uporabili :
- 2 000 ml olja A
- 3 060 ml metanola
- 440 g žveplove kisline 98 %

Moja vloga je bila le poslušati in narediti, kar smo mi naročili (med postopkom se nisem smel vmešavati).
Kako se je zgodilo :
- Najprej smo vse sestavine dali v zamrzovalnik, da bi kasneje lažje reagirali z žveplovo kislino.
- Nato smo olje zmešali z metanolom.
- Približno 10-15 minut pozneje, da bi se prepričali, da je raztopina zelo dobro premešana, smo počasi dodali kislino in nadaljevali z mešanjem.
- Na koncu je bilo PH 7,8. Za 20 ur smo jo dali v zamrzovalnik.
- Zaradi majhnega zamrzovalnika je bila končna mešanica razdeljena na 4 dele. Med koncem mešanja in trenutkom, ko smo zadnji del dali v hladilnik, se je PH povečal na 8,1.
- Z 2 L amfibrilatorja smo naredili približno 4,5 kg.

Po tem sem bil zelo razočaran, ker je prišlo veliko vprašanj, vendar ljudje, ki so mi to pokazali, niso kemiki, samo sledijo receptu, ki ga imajo...

Torej najprej, ali veste, ali je to zakonit način za izdelavo amfetamin sulfata iz a-olja?

Če ne opravimo nobene filtracije, je lahko še vedno prisotno nekaj preostalega topila, ki zmanjšuje čistost?

Je Ph 7,8 dovolj? Ali je način, kako se vrne na 8,1, problematičen?

Končni rezultat je bila bela preteklost, vendar je lokalno vidna rumena/oranžna lisa (zelo lokalna in se ne širi).


Morda potrebujete več informacij, ki sem jih prepovedal povedati, samo opazite me ;)

in če je bil ta primer že na drugem mestu, se res opravičujem za nevšečnosti!

Hvala vsem vam!
 

Phanyl666

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 29, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Zagotovo je zakonit, za zaslužek ni čistih stvari.
Uporabil bi aceton, se hitreje posuši, da ostane čisti suhi prah, ne pa ta mokra jebena pasta, ki se večno suši..
Ph je dober, morda nekaj ml več žveplove kisline, da se vse olje pretvori in ne pusti vonja v izdelku.
Ne pozabite, da naj bi bil amfetamin sulph suh prah in naj ne bi imel nobenega vonja.
Veliko sreče
 

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Joined
Mar 7, 2024
Messages
38
Reaction score
53
Points
18
Deals
65
Ph 6,8/7 bro več žveplove kisline!
 

ShalOhm

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Nov 17, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Običajno ga ocenjujem na približno 6/6,5. Vendar tokrat nisem bil MC.
Glavna razlika tokrat je bila, kot da se je po zamrznitvi pojavila neka rumena pega, morda mešanje ni bilo popolno ...
 

Professor

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Verjetno gre za neumno vprašanje, vendar ali naj zamrzujem pokrito ali nepokrito?
 

ShalOhm

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Nov 17, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
To počnem nepokrito, vendar, če sem iskren, ne vem, ali je razlika tako velika
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Kako gost filter je treba uporabiti?
 
Top