A-olje in pralna pasta?

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Hej,
preden se lotim sinteze 4mmc, želim izdelati nekaj visokokakovostnega amfetamin sulfata.

Tako sem že dobil nekaj laboratorijske opreme in v bistvu bi lahko naredil tako pralno amfetaminsko pasto kot mešanico A-olja.

Ker je A-olje precej drago in ga je tudi težko najti, je moje vprašanje, ali bi bilo smiselno oprati in očistiti nekaj amfetaminske paste, ki je veliko cenejša.

Vso hitrost večinoma operem z acetonom in posušim, vendar če to storim tokrat, bi jo rad operel 100%, da bi dobil čist končni izdelek.

Razmišljam tudi o pranju, glede na to, da se želim naučiti, kako iz svojega sulfata izprati kofein, da bi dobil visokokakovosten izdelek.

Kaj bi storili glede časa in denarja, ki bi ga moral vložiti?
Amfetaminska pasta je zelo poceni. Če najdem dobro ponudbo, bi bil končni rezultat lahko precej dober.

Greez
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Sami ste odgovorili na svoje vprašanje, kateri prevod je boljši. Če govorite o kofeinski masi, a-oilo pomeni čistejše, težje ga je rezati.
Če u potrebujete:
test
prečiščevanje
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Thx nisem prebral teh priročnikov, postopek čiščenja se zdi precej zanimiv, če ne najdem poceni a-olja, bom šel s tem.

Žal je na začetku potrebnih toliko kemikalij in opreme....
Ampak mislim, da bom čez nekaj časa lahko uporabljal kemikalije za več namenov...

Moj domači laboratorij še naprej raste 💊😅, vendar upam, da bo kmalu končan in bom lahko začel eksperimentirati in proizvajati...
 

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
Pozdravljeni,
z vodnim acetonom lahko zelo dobro odstranite ostanke sinteze in sintezne nečistoče iz amfetaminovega sulfata, kofein se izpira težje, enako velja, če uporabite IPA
se uporablja!!!
najboljši način za raztapljanje kofeina iz amfetamin sulfata je z destilirano vodo!
To je preprosto in zelo učinkovito, vsaj po mojih izkušnjah!
 

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Ali me lahko opozorite na dokaze v zvezi s tem? Z laboratorijsko analizo pred in po.
Ali govorimo o pranju z acetonom na kakšen način? Vsi, ki sem jih poskusil, ki so to naredili, so izdelek oprali sami inte postopek ga je pustil šibkejšega kot prej.
 

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
najprej moram popraviti pravopisno napako v svojem prispevku, seveda bi moralo pisati brezvodni aceton in ne vodni aceton.
Laboratorijskih analiz nimam na voljo.
Iskal sem način, kako iz amfetamin sulfata čim lažje odstraniti ostanke sinteze in kofein!
prek ljudi, ki delajo kot kemiki, kemijski laboranti itd. sem naletel na pranje z acetonom.
pranje z brezvodnim acetonom amfetamin sulfat le fukcionizira!!!
zelo dobro raztopi stranske produkte sinteze, ostanke sinteze in kofein!
raztopi tudi vse druge vrste amfetaminovih soli, tj. amfetaminov fosfat in amfetaminove hidrokloride.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Vse bo odvisno od dejstva, da imate u - kofeinsko bazo ali kofeinsko sol. Topnost bo različna in odvisna od vrste soli. Če imamo bazo, jo lahko speremo z acetonom ali DCM, kar bo dovolj.
 

BioHackers

BioHackers
Language
🇺🇸
Joined
Oct 20, 2023
Messages
45
Reaction score
120
Points
33
Deals
129
Amfetaminska pasta je poceni, vendar je vsebnost amfetamina v njej lahko zanemarljiva. Pri ekstrakciji čistega amfetamina lahko izgubite več kot 90 % mase.
Bolje je kupiti olje A in ga zakisati do sulfata.
 
Top