A olje

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Ali ima kdo enostavno metodo, kako iz olja A preiti naravnost v metamfetamin ali je to sploh mogoče, oprostite mojemu pomanjkanju znanja 😒
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Da, obstajajo nekatere metode, čeprav niste prepričani o "enostavnosti" za povprečnega uporabnika.
Ena od njih je videti takole:
1) Refluksirajte svoje "olje A" v dvojni prostornini etilformata (tj. 1:2 m/v) vsaj 24 ur, nato ga v vakuumu zgoščajte do suhega.
2) Reducirajte svoj vmesni N-formil intermediat z LAH v THF v inertni atmosferi (lahko traja nekaj dni, da se zaključi).
 

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Hvala, moj prijatelj, proizvajam vrhunsko olje A, vendar sem pravkar prejel naročilo za meto, nikoli prej, vendar če lahko pridem od praška BMK do olja A, ne more biti toliko težje 😏
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Raje pojdite neposredno od BMK do meta kot prek amfetamina, saj slednja metoda ni primerna za obsežno sintezo.
 

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Ye I have been shown this way I cook with foramide and Formic 2nd cook do I swap out the formamide with methyl formamide or something can't remember exact name my friend
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Da, to je leuckart, namesto formamida uporabite n-metilformamid.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Če želite iz ampera preiti v metamfetamin, bi uporabil 40-odstotni formaldehid v alkoholu z mravljinčno kislino in refluksiral...
 
Top