a-olje

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Od časa do časa kupim a-olje in opazil sem, da so včasih videti in dišijo nekoliko drugače. Nekatera so bolj rumenkasta, druga bolj prozorna, opazil sem tudi razlike v vonju. Ali lahko katera od bolj izkušenih oseb poda kakšne napotke?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Amfetamin freebase, ko je prečiščen, je kristalno čisti izdelek z zelo izrazitim, vendar običajno močnim vonjem.
Čistost svoje freebase lahko preverite na primer z določitvijo vrelišča, vendar sta po mojem mnenju vonj in barva lahko dovolj dober pokazatelj.

Rumenkast videz ni vedno preveč slab, vendar izvira iz nečistoč, kot sta na primer nereagirani P2NP ali P2P, nereagirani/nefiltrirani P2P/P2NP lahko povzročijo tudi ribji vonj v amfetaminu, ki se pogosto povezuje z visoko kakovostjo izdelka, vendar je prej znak nečistoč. Ostale so lahko tudi druge nečistoče, zato si lahko ogledate naslednje povezave, da bi izvedeli še nekaj zanimivih stvari o amfetaminu:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/amphetamine-purification-by-acid-base-extraction.788/
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/amphetamine-salts.361/

Če je vaša prosta baza zelo nečista, jo lahko očistite s parno destilacijo, ki je varčnejša od vakuumske destilacije:

Destilacija s paro: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...le-steam-distillation-of-p2p.8040/#post-41494

Pozdravi,

Gordon
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Najlepša hvala za vaš odgovor. Amfetamin ima precej prijeten vonj, bi rekel, nekaj podobnega kot marcipan, težko ga je opisati
 

EileiterBurner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 1, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Vonj marcipana, ki ga opisujete, izvira iz olja grenkega mandlja

Če sem iskren, pogrešam hitrost iz sinteze.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Najboljše olje A je vedno rumeno in kupovati morate samo rumeno, ker je ostalo odpadek
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Najboljši izkoristek sem imel iz čistega a-olja
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Očitno gre za neinformirano mnenje, saj prisotnost rumene barve namiguje na nečistoče, ki izvirajo iz nereagiranih predhodnikov ali celo napačno izvedene destilacije.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Dolgo se nismo videli, prijatelj moj. Ja, od rumenega sem imel približno 50 %, od prozornega pa 60-65 %, tako da številke povedo vse
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Dolgo se nismo videli, res :) sem zelo zaposlen v laboratoriju, vsakodnevno delam na izboljšanju svojega izdelka, vendar je na zelo dobri poti!

Vsekakor lahko to potrdim iz osebnih izkušenj. Glede na to, da so bili vsi postopki čiščenja opravljeni brezhibno, je barva odločilna pri parni destilaciji olja A-Oil. Če ga destilirate prehitro, se nečistoče prenesejo v sprejemno bučko, kar povzroči to barvo :). Enako velja za prehitro destilacijo (enako prehitro).
 

Pororo

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
79
Reaction score
35
Points
18
Deals
11
to so iste neumne urbarske pravljice kot "dobra mdma mora imeti vonj po janežu"
čudno in nevarno sranje
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Kolikokrat ste si že rekli, jebem to sranje, tega nočem več?😅 Najbolj nadležno je dobiti spodobne kristale, običajno jih je malo oblik, zato je treba izdelek nekajkrat rekristalizirati.
 

ase

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Ali mi lahko pomagate pri nakupu nafte v Evropi?
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Seveda, mislim, da se lahko kaj dogovorimo, pošljite mi DM
 
Top