Question o učinkih DMT

juliadeniro

Don't buy from me
Member
Joined
May 25, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljen svet, pred časom sem doživel LSD in užival, ko sem videl, kako lep je ta svet in kdo v resnici sem, raziskal toliko stvari in postal osebno hobi.
in moj sostanovalec mi je povedal, da je DMT neposredni vlak za izkušnjo NDE (Near Death Experience) haha celo rekel, da bog obstaja, ampak u je bog vas, boste odklopljeni, to je prava rdeča tabletka, blabla, ampak vse
počutil nekako zaupanja vredno, ker sem enkrat doživel NDE z LSD, bilo je zelo strašljivo, saj sem se počutil, da dejansko umiram.

zato je moje vprašanje, kaj menite o NDE? ali menite, da je to, kar vidite, ko vzamete dmt, resnično? ali je vse to samo lažno?

Nekaj časa sem bil na črnem katranu, pred tem sem zapravil svoja leta, toda zahvaljujoč LSD-ju sem postal tako pozitiven. in če me lahko DMT naredi bolj pozitivnega, si želim, da bi lahko poskusil!

in hvala za gostovanje te spletne strani admin! cenim, se zdi zaupanja vreden zaradi depozita!

Lep pozdrav:)
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Hej, moj prijatelj!
S srednjimi ali visokimi odmerki DMT lahko do neke mere doživite NDE. Si kdaj podrobno bral o tem? Če ne, ti lahko pošljem nekaj zelo zanimive literature na to temo.

Če si že doživel NDE ob uporabi LSD, je zelo verjetno, da boš enako doživel tudi z NDE, vendar boš imel zelo drugačno "izkušnjo" kot pri LSD.

Naj vam povem svojo osebno izkušnjo: ko sem uporabljal DMT, sem lahko videl svoje življenje od zunaj in sodeloval v vsaki epizodi, ki sem si jo zapomnil in se je zasidrala v mojih asociativnih možganskih vlaknih ter postala trdna v mojem dolgoročnem spominu. Obstajala je ena težava - moje potovanje se je zdelo neskončno, ob njem nisem čutil nelagodja, vendar nisem mogel nadzorovati "prehodov" med življenjskimi epizodami, spontano so se mi pojavljali v glavi.

Opišite svojo izkušnjo z NDE?
 

juliadeniro

Don't buy from me
Member
Joined
May 25, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni Brain, opravičujem se vam za pozen odziv.

nisem prepričan, ali je šlo za dejansko NDE, čutil sem brezpogojno ljubezen z lučmi in luči so bile, kot da zelo hitro prehajam tunel, poln luči. Ko se spomnim, kaj sem videla, me celo prevzamejo čustveni občutki.
To se sliši neverjetno in mislil sem, da je to zato, ker mi je črni katran uničil možgane.
Doživel sem samo enkrat, vendar je bilo premočno in to je celo spremenilo moje življenje, pozitivno.

No, ko sem videl te luči, sem se celo vprašal, da je bog resnično obstaja? ali samo postal neumen, saj se sliši tako nerealno.
Ker iščem o NDE z DMT na spletu, večinoma na youtubu, in obstaja nekaj videoposnetkov, ki so grafično prikazali NDE.
(na videu na youtubu je bilo videti kot znaki in vzorci budizma) in ni videti tako, kot sem videl (luči).

Toda dobra stvar je, da sem resno opustil trde droge, kot sta met in črni katran, saj sem globoko verjel, da nekaj obstaja in da ni vse, kar gledamo zdaj, in
predvsem je tako fascinantno, da se z uporabo LSD-ja sprašujem, kdo v resnici sem in kaj želim biti.
Seveda ne verjamem v to (o lučeh, ki sem jih videl) kot manijak, samo malo vere je spremenilo moje življenje, kot da sem pozitivna oseba.

Če nam DMT daje, kako ste se počutili, se zdi nekako strašljivo haha "potovanje se je zdelo neskončno, nisem mogel nadzorovati prehodov"
Ali priporočate ljudem uporabo DMT, če lahko vprašam?
Ne v zabavne namene, da bi bolje spoznal samega sebe.

In pravkar sem se spomnil, da je bil moj sostanovalec tako šokiran, saj je mislil, da sem mrtev haha

Mimogrede, najlepša hvala za vaš odgovor,
z veseljem bi prebral literaturo, ki jo imate o NDE, ali mi jo lahko pošljete, ko ne boste zasedeni? sporočite mi: :)

Najlepša hvala in lep pozdrav, moj prijatelj,
Na zdravje.
 
Last edited:
Top