Actavis (prometazin in kodein)

Mrs. Chaos

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 14, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Pozdravi skupnost BB,

Pred kratkim sem bil na kavi s prijateljem v južnem delu Združenih držav Amerike. Od leta 2009 je zaposlen na področju distribucije v farmacevtski industriji. Ko imam srečo, da mi omeni svoj posel, se zdi, da vedno poskuša najti eno znamko sirupa za kašelj, ki se imenuje Actavis. Seveda je ta blagovna znamka sirupa za klofuto zdaj ukinjena in je zdaj (ali se zdi, da je) eno najbolj iskanih/najredkejših farmacevtskih zdravil na jugu Združenih držav. Zdi se, da imajo vsi glasbeniki hiphopa in R&B, ki imajo denar, povezave z dobaviteljem, vendar nikoli z originalnim prekinjenim sirupom Actavis caugh. To je skoraj kot kvaalude v svetu hip-hopa! Rad bi slišal vse, ki bi želeli izvedeti, kako najti izvirno formulacijo/recept, in (seveda) rad bi videl, da bi nekdo poskušal izdelati in nas vse poučil o tem, kako bi strokovnjaki ustvarili ta povratni izdelek!
 

ketamineleader

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
6
Reaction score
12
Points
3
Deals
3
Pozdravljeni 90% actavis okoli je ponaredek, je enostavno dobiti lepo ponarejene prazne steklenice, ljudje napolnijo z nečim podobnim in veliko stupids raperji padejo v to prevaro. sem slišal nore nore cene za steklenice, narejene kot pred 10 leti še vedno zaprta, kot če smo govorili o vino ahah zdaj je samo za bogate flex, imho učinek ni vreden cene
 

Jasonmorales77

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
42
Reaction score
5
Points
8
Vredno cene, te ponarejene steklenice imajo morda nekaj kodeina, nekatere morda ne, zagotovo pa so nekatere dobre vitke steklenice po vseh nas, poznam nekoga, ki prodaja kot 7 različnih blagovnih znamk.
 

Mrs. Chaos

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 14, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Sedem različnih blagovnih znamk? Joj, ta človek je zagotovo poznavalec. Nikoli se nisem ukvarjal s to vrsto industrije, vendar sem bil priča, kako je peščica ljudi s tem poslom zaslužila velike denarje.
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Nikoli nisem razumel tega hrupa, saj gre le za kodein in prometazin, kajne? Ko sem se začel ukvarjati z opioidi, sem se lahko zelo opijal s kodeinom in ga oboževal, vendar po določenem času tudi velikih odmerkov in česar koli, kar bi dodal za potenciranje (prometh, benzo, alkohol itd.), preprosto nisem mogel več opijati od njega. Poskušal sem tako velike odmerke, da ni bilo smiselno, da ne bi prešel na močnejši opioid.
 

dampus66

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 10, 2024
Messages
4
Reaction score
5
Points
3
Če koga zanima, lahko zagotovim pravi lekarniški prometazin. Blagovna znamka je lahko Actavis ali druga podobna. Imam recept
 

Mrs. Chaos

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 14, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
O NICE! Zelo me zanima... Ali ste dobavitelj ali proizvajalec? Sporočite mi tudi cene in druge pomembne informacije, ki se vam zdijo pomembne.
 
Top