Oglaševanje za trgovce?

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Kako se oglašujete in pridobivate stranke? Nihče vam ne zaupa, če ljudje niso imeli uspešnih naročil. Tudi če ste imeli le nekaj strank, se zdi, da to ni dovolj, da bi se uveljavili. Kako samo razširiti svoje ime? Ni veliko mest za oglaševanje.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Najprej morate na trgu predstaviti svojo ponudbo, za privabljanje strank pa lahko razdelite brezplačne vzorce - to bo najboljša reklama za izdelek in vašo storitev.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
V redu, hvala za nasvet!
 

Memfisto77

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 2, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Izdelati morate Vzorčno akcijo s kakovostnim gradivom in jim nato poslati vsa naročila cut, poceni kakovost in ne porabite veliko časa in denarja, da bi naredili dobro skrito. To je vse.
Oh, v vsak naslov dodajte nekaj kot AAA\+++, ČISTA 99,9-odstotna češnjevska pasta s samo A-Oil Secret Formula
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
To je odvisno od tega, s kakšnimi zneski se ukvarjate, kakšni so vaši prihodki in koliko ste pripravljeni porabiti za oglase.
Oglasi v tem poslu so vse.
Če ste začetnik, začnite na tem forumu, naredite več brezplačnih vzorcev, prosite za rewiews.
Naredite več fotografij blaga, z znaki, preverjanjem kakovosti.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kaj želite prodati? Ljudje me vsak dan sprašujejo za priporočila, zato želite biti na tem seznamu. Če gre za nekaj5, s čimer se ne ubadam, bom za prejemnike vzorcev pripravil vprašalnik, da se prepričam, da boste dobili temeljite ocene.
Previdno izberite prejemnike vzorcev, ki morajo biti prebivalci, vendar morajo imeti izkušnje z zdravilom. Obstaja nekaj pregledov, v katerih je fant takole: "Ta kokain je super! To je prvič, kar sem ga vzel!"
To je neuporabna recenzija. Obvezno imam prednost pri brezplačnih vzorcih, ker sem mod (res), vendar bom sodeloval z vami, da boste lažje plačali poštnino, ali pa jih pogosto preprosto kupim. Po potrebi bom izvedel kemično analizo in kupil testne komplete. V bližini hranim teste fent in benzo ter nekaj širokih reagentov
 
Top