Svetovanje o pravnem kritju za sintezo v majhnem obsegu

Edeleanu

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni, tukaj sem nov. Rad bi se začel ukvarjati s sintezo v manjšem obsegu, predvsem zato, da bi se naučil in užival v lastni proizvodnji. Kot začetnik sem razmišljal, da bi se lotil sinteze iz razdelka "Najenostavnejši recepti" s P2NP in nato z amfetaminom.

Ne nameravam ustvarjati dobička, samo sintetizirati dovolj za lastno uporabo in uporabo mojih prijateljev. Zato sem pomislil, da bi bilo zanimivo imeti pravno kritje v obliki neprofitne organizacije, kot je "združenje amaterskih kemikov", katerega namen bi bil sintetizirati zakonite spojine z amaterji, ki jih zanima učenje kemije. Menim, da bi tako lažje upravičil, zakaj naročam nekatere reagente ali predhodnike (na primer nitroetan ali n-butilamin).

Ali menite, da je to dobra zamisel? Ali pa je bolje ustvariti navidezno podjetje? Ali poskusiti naročiti kot fizična oseba? Živim v Evropi (EU), če to pomaga. Vnaprej se vam zahvaljujem za nasvet!
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Izdelujete milo in dišave? Kupite nekaj neopisnih eteričnih olj za nekaj verjetnega zanikanja.
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Ne ujemite se v past in ne mislite, da vas bo rešila naslovnica.

Zato sem pomislil, da bi bilo zanimivo imeti pravno naslovnico v obliki neprofitne organizacije, na primer "združenja amaterskih kemikov", katere namen bi bil sintetizirati zakonite spojine z amaterji, ki jih zanima učenje kemije. Menim, da bi tako lažje upravičil, zakaj naročam nekatere reagente ali predhodnike (na primer nitroetan ali n-butilamin).

Rad bi, da to nekajkrat ponovno preberete, da bi razumeli, kako nesmiselno se sliši. Neprofitno združenje amaterskih kemikov, ki kupuje nitroetan.

Nitroetan je vroč. Prodaja nitroetana je lahko pod nadzorom DEA tudi v drugih državah. Amatersko združenje kemikov ali ne, ta potencialna vroča naročila morate ločiti eno od drugega.

Bolj ko boste svoje nakupe razdelili, bolj varni bodo. Če iščete kritje, je najbližja stvar proizvodnja kozmetike/osebne nege/parfumerije.
 

S1NTH3T1C

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 3, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Ali je tako problematično prejeti nitrometan?
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Ne, to je običajen dodatek gorivu in se uporablja v avtomobilih RC, čeprav lahko za vas veljajo lokalne omejitve, nisem prepričan o vaših zakonih
 

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
27
Reaction score
10
Points
3
nitroMEtan, ne toliko , nitroEtan DA!
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
To je bila odlična zamisel, čeprav se zdi, da ni delovala Poskusil sem vse vrste apotekarskih dišav z eteričnimi olji umre in sčasoma vas bodo nadlegovali to je samo ena od teh stvari
 

Edeleanu

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Na koncu sem pri spletnem dobavitelju naročil majhno količino nitroetana, pri čemer nisem postavil nobenih vprašanj o namenu uporabe, in ga dal poslati na svoj naslov. Ugotovil sem, da posedovanje samo po sebi ni nezakonito, zato na tej točki ne kršim nobenega zakona, za katerega vem. Vendar je bil drag (100+ eur za 500 ml); nitrometan se zdi nekoliko cenejši, vendar ga za zdaj ne potrebujem. Nato bom naročil n-butilamin in benzaldehid, ne vem, ali ju bom naročil skupaj ali ne, vendar verjetno za vsak primer na prijateljev naslov.
 

oon1

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 3, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Naredil sem nekaj podobnega,vendar sem po mojem mnenju nekoliko pretiraval. Odprl sem raziskovalno podjetje. S poslovnim dovoljenjem in vsem ostalim. Ni bilo poceni, vendar je mir v duši neprecenljiv!
 
Top