Iščem dobavitelja 3,4,5-trimetoksibenzaldehida....

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Ali mi lahko kdo pri tem sploh pomaga? Najbolje bi bilo, če bi potreboval pol kilograma - 1 kg, vendar bi potem potreboval tudi nitrometan, in če kupujem nitrometan, bi moral dobiti tudi nitroetan, tako da če lahko pridobite katero koli od teh kemikalij, mi lahko daste vedeti... ali dm
Trenutno poskušam izdelati natrijev etilsulfat in čakam, da mi po pošti pošljejo natrijev nitrit.
Zanima me, ali lahko natrijev nitrit zamenjate z drugim kovinskim nitritom? Imam veliko kalcijevega nitrita - pravim, da ga imam, saj sem ga naredil v dvojnem premikanju, a vseeno je tam.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Kaj? 3,4,5-trimetoksibenzaldehid, nitroetan, nitrometan ali kalcijev sulfit. Slednji je očitno ja, vendar gre za to, da bi se rad izognil poskusom destilacije lastnega nitroetana, če je to mogoče, zato sem se povezal, da bi ga poskusil pridobiti.
Ko sem napisal podroben prispevek o tem, kaj potrebujem z več kemikalijami, mi izjava - "to je res poceni" res ne ponuja ničesar.
Ne navaja niti, KAJ je res poceni, saj sprašujem po dobaviteljih več izdelkov....
Ali lahko prosim pojasnite in če imate rešitev zame, prosim razširite svoj odgovor!
hvala
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Hej, fantje, iv je imel nekaj odgovorov, vendar je vse po kg minimalno in sem samo domači kemik, ki ne želi nikomur ničesar prodati. Samo želi izvesti nekaj rxns iz pihkal.
Bolj me je strah, da bi moral kupiti cel kilogram nitrometana. To je toliko denarja, jaz pa ga ne potrebujem toliko naenkrat!
Ni tako, da bi uporabljal rotovap in bi se tako izvajali majhni obroki...
Zato vas prosim, če raziskujete ali celo prodajate na tovrstnem področju, prosim 🙏 delite ljubezen do možnosti ustvarjanja lastnih fenetilaminov. To je poziv vsem domačim kemikom, da se spomnijo, kako je bilo, preden ste imeli svoje predhodnike ...

Še vedno se ubadam s poskusi sinteze nitroetana, vendar iskreno, če bi mi kdo prodal recimo 100-250 ml tega, bi mi to zelo pomagalo, da bi naredil svoj neposredni predhodnik JEDNEGA izdelka, ki ga bom enkrat prodal. Amfetamin - samo za uporabo benzaldehida, do katerega imam enostaven dostop, saj sem pred meseci kupil steklenico, ki je nisem niti odprl.
Ni me sram priznati, da me kilogramske količine strašijo - vložiti toliko denarja v rxn ali celo serijo rxn za moj osebni užitek je v teh količinah nekoliko neodgovorno.
To je še posebej moteče, ker potrebujem dovolj nitroetana za uporabo 500 ml benzaldehida, ki ga imam, vendar se področje, na katerem želim dejansko raziskovati, začne s 3,4,5-tmbenzaldehidom, ki večinoma zahteva nitrometan! Gah 😩
 
Top