• Bienvenue dans la partie française du forum. N'oubliez pas que l'affichage de contacts (Jabber, Telegram, Signal et autres) entraînera un bannissement permanent ! Si vous décidez d'acheter ou de vendre quelque chose sans utiliser de compte séquestre et que vous perdez de l'argent, nous ne pourrons pas vous aider.

Amphetamine Ali se vam amfetamini, izdelani iz a-olja, zdijo dober recept?

ShalOhm

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni,

Prikazana mi je bila "alternativa" za zakisanje baze z uporabo metanola in brez acetona.
Recept, ki so mi ga pokazali, je bil naslednji:

- 2.000 ml olja A (ph12)
- 3,060 mL metanola
- 440 g žveplove kisline

Najprej sem vse izdelke postavil v zamrzovalnik.

Po ohladitvi smo zmešali A-olje in metanol.

Žveplova kislina je bila nato postopoma dodana.

Nastala je raztopina s ph 7,7/7,8.

Mešanico smo nato dali v zamrzovalnik in jo razdelili na več delov.

Med koncem mešanja in postavitvijo zadnjega dela v zamrzovalnik so minile 2-3 minute, ph pa se je dvignil na približno 8,1.

Izkoristek glede na količino osnove je 1:2, tako da smo približno na 2 l olja A dobili 4 kg paste.

Pri tem ni bilo faze izhlapevanja.


Kaj menite?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
et tu consomme ca comme ca ? votre prod avec 3k de methanol en sauce et 5OOgr d'acide sulfurique pour le brulant ? ^^

brez avopracije, ker jo dajo v zamrzovalnik, da ostane v obliki paste in ne izgubi teže domnevam....
 

ShalOhm

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni, opravičujem se za pozen odgovor...
Strinjam se z vami glede metanola, verjetno je bilo to zaradi boljšega izkoristka. Kar zadeva žveplovo kislino, je manjkalo celo nekaj za znižanje ph! Ali ste kdaj nosili pločevinke žveplove kisline? Nikakor ni enako težka kot voda; njena gostota je veliko večja.
 

iliketrain

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 8, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Mislim, da v resnici ni recepta, ali uporabljam IPA in prilagajam ph, dokler ni nevtralen Mislim, da ne potrebuješ toliko topila
 
Top