Question Amfetamin pekoč v nosu

papug

Don't buy from me
New Member
Language
🇵🇱
Joined
Sep 3, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni.
Pred kratkim sem pri lokalnem dobavitelju kupil nekaj hitre paste. Pasta je imela sladkast alkoholni vonj. Pasta se je posušila, vendar je sladek vonj ostal. Prah deluje zelo dobro, zadostujejo odmerki od 50 do 100 mg. Obstaja le ena težava. Prah zelo peče v nosu. Zato sem opravil test. 100 mg sem raztopil v 10 ml vode. Raztopil se je zlahka, mikroskopsko moten, skoraj prozoren. Izmerimo pH: 10! Visok pH je verjeten vzrok za pekoč nos. In zdaj vprašanje: kaj bi lahko šlo narobe? Ali ga je mogoče zmanjšati z domačimi metodami?
Lep pozdrav
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Voda in amfetaminov sulfat pH prilagojen na najmanj 12,5 z uporabo 50-odstotnega natrijevega hidroksida
 

Jimmyjohn48

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 6, 2024
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Vse skupaj raztopite v destilirani vodi. Uporabite čim manjšo količino vode. Pomaga ogrevanje vode. Za približno eno uro jo postavite v zamrzovalnik. Vsebnost kofeina bo vidna, zato lahko del kofeina filtrirate. Ponovno preverite PH, če je več kot 4, dodajte nekaj kapljic kisline HCL in dobro premešajte, dokler se PH ne zniža na 3-4. Nato vodi dodajte 1/2 prostornine DCM ali petroletra in dobro premešajte. Topilo mora biti čisto )brezvodno). Ekstrahirajte topilo. Če uporabljate dcm, bo to spodnja plast. Eter bo zgornja plast. Uporabite kapalko ali lijak. Steklo je vedno boljše. Ko ste ločili plast vode, opravite kislinsko-bazično ekstrakcijo. Tu so zelo jasna navodila, če niste seznanjeni s postopkom ABE.
 
Top