oprema za amfetamin

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, poslal sem sporočilo nekaj strokovnjakom, vendar nisem dobil odgovora v zvezi z nakupom opreme, vendar nisem dobil nobenega odgovora? Ali mi lahko kdo pomaga?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
naši strokovnjaki imajo pri nas veliko dela :)

kupite, kaj želite? kakšno opremo potrebujete?
 

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, hvala za vaš odgovor, ali vam lahko pošljem zasebno sporočilo?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
ja, vendar nisem strokovnjak; in v javnosti lahko veliko fant lahko poskuša pomagati vam morda :)
 

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Potrebujem samo vse, da lahko naredim stvari večjega obsega, zato bom počakal, dokler se mi eden od strokovnjakov ne oglasi, vem, da bo verjetno zaposlen s spletnim mestom, hvala, kolega
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Prvo nasprotno vprašanje bo, ali ste sintezo uspešno izvedli tudi v laboratorijskem merilu in ste z vsem seznanjeni.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Ustrezen plastični sod, hlajenje s sodom v sodu. kondenzator s cevjo v večji cevi, zunanji del izoliran od sistema s silikonom ali čim drugim ustreznim, opremljen z vstopom in izstopom vode, res enostavno.
Ali pa šaržni reaktor, če to dopušča proračun, gospod Patton ima odlično nit o njih.
 

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, kolega, resnica je, da je to verjetno edina stvar, s katero se nisem ukvarjal v trgovini z drogami lol, vendar imam odlično priložnost, da naredim nekaj stvari v večjem obsegu, potrebujem samo nekoga, ki mi lahko pove popolnoma vse, kar potrebujem za izdelavo dobre serije v večjem obsegu, in me vodi skozi korake, proračun ni problem, sem začetnik, vendar se hitro učim, zelo bi bil hvaležen, če bi lahko dobil nekaj trdnih smernic, seveda bi za začetek poskusil v manjšem obsegu, vendar kdor koli, ki mi pomaga pri tem, me ne moti, da mu nekaj dam
 

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Thank you mate prosim preberite mojo naslednjo objavo, če u lahko pomaga?
 

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Oprostite, mislil sem na svoj zadnji prispevek
 

dark_side_of_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2022
Messages
35
Reaction score
15
Points
8
govorite s priv. pišite, kaj želite, da se izdelajo amperi ali druge snovi. Pomagal vam bom dokončati vso opremo
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Pozdravljeni. z drugimi besedami, vržemo veliko serijo od nikoder, kot da bi pekli torto. To bo težko, mislim, da celo za tukajšnje strokovnjake, dejansko boste potrebovali ljudi, ki imajo izkušnje, da iz rokava vržejo veliko serijo in to naredijo na vaši lokaciji. Mislim, da tega ne boste mogli storiti sami, ne da bi dvomili o svoji sposobnosti učenja ali sploh o svojih sposobnostih. Obrnite se neposredno na strokovnjake, povejte jim, kaj imate in kaj nameravate storiti, morda obstaja rešitev.
Želim vam veliko sreče pri vaših prizadevanjih.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Povejte nam, kaj pogrešate ali kje imate težave z razumevanjem.
 

captain-colo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Se opravičujem, mislil sem na svoj zadnji prispevek
Hvala, kolega
 
Top