Amfetamin na prosti osnovi kot kokain?

WannaLearnChem

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 22, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Pozdravljeni, moji svobodoljubni prijatelji (y);)

. Če bi se po naključju prostoročno razvil amfetamin (bel s kredno konsistenco), kot bi to storili s kokainom (Na₂CO₃ + voda v žlički), ali bi to
nastala snov, ki jo je mogoče kaditi, kot je metamfetamin ali kaj podobnega? sprašujem, ker sem našel vrečko z vprašljivo snovjo v notranjosti. Okus je bil grenak, malo
malo podoben kokainu in mi je malce otrpnil jezik in usta. Vzela sem 100 mg črtico in to mi je dalo malo evforije + omamljanje. Še vedno nisem prepričan.
če je kokain in/ali amfetamin pomešan z nekaj lidokaina (ali česa podobnega) in sem mislil, da če ga bom freebaziral, bom zagotovo vedel, ali je to kokain, vendar ga ni
deloval tako, kot je bilo pričakovano. Ni tvoril oljne plasti, ampak je plaval kot kristali/ majhni kamni na vrhu, ki sem jih pobral in kadil. Okus dima je bil zelo oster, podoben plastiki (bolj podoben plastiki kot kokain iz proste baze).
z grenkim priokusom, odpadna voda, ki je nastala pri puščanju v žlički z nekaj ostanki na dnu, pa je imela šibek vonj po amfetaminu.

Po kajenju: vse moje mišice so sproščene in počutim se, kot da sem ravnokar prišel iz spa-kopeli + imam malo evforije in se počutim omamno, in to je prineslo nekaj budnosti s hitrejšim bitjem srca.
Nič hudega, počutim se odlično :), vendar sem zelo negotov, katera snov bi to lahko bila? Zato bi mi veliko pomenilo, če bi nekateri z znanjem prišli z ugibanjem ali 2 (vem, da je težko z navedenimi podrobnostmi).

Btw: Imate moje najgloblje spoštovanje, ker imate in vodite forum, kot je ta (svet ga potrebuje), ste junaki, ki jih ni mogoče omeniti ali pohvaliti javnosti (vendar sem oboževalec in si prizadevam biti eden od njih).
- Moj prvi jezik ni angleščina in zdaj nisem trezen. Zato se opravičujem za pravopisne napake itd.

Lep pozdrav
WannaLearnChem.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Najprej si priskrbite nekaj testov reagentov, da boste lahko svoje rezultate primerjali s tistimi na spletu. Priporočam, da si preberete to objavo:

https://www.reddit.com/r/ReagentTesting/comments/us8nk0.
Dvomim, da vam lahko kdo na tem forumu zagotovo pove, kaj je to, in prepričan sem, da veste, da verjetno ni najboljša ideja zaužiti naključne snovi, vendar dvomim, da tudi jaz tega ne bi storil haha.
 
View previous replies…

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
PS. Pozabil sem odgovoriti na dejansko vprašanje, vendar sem prepričan, da je amfetamin v obliki proste baze pri sobni temperaturi tekoče olje, ki bi ga gotovo lahko kadil, vendar z njim ne bi bilo lahko ravnati
 

WannaLearnChem

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 22, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Hvala za priporočilo, vendar je že prepozno, za reagente pa sem vedel že prej (samo še nisem prišel do tega) (y) :)
ampak ja, vem, da ni dobra ideja zaužiti naključne snovi (običajno tega ne počnem), vendar sem imel splošno predstavo, kaj bi to lahko bilo (amfetamin, kokain ali kakšen opiod) in
okus je bil grenak kot kokain in ne kot opiodi in/ali okus, ki povzroča bruhanje, kot ga imajo lahko nekateri amfetamini. In počutil sem se nekoliko depresivno, zato sem tvegal, kar se je obneslo
se je odlično obneslo. Motilo me je samo to, da nisem vedel, kaj točno je, in tudi zanimalo me je, ali bi freebasing amfetamina( z natrijevim karbonatom + vodo in nekaj toplote) lahko ali bi dal podobne učinke, kot so opisani s spremembo s freebasingom.

Ampak ja, zdaj, ko to omenjate, je amfetamin v prosti bazi medena/rumena oljnata snov. Vendar nisem bil prepričan, ali bi ga freebasing, tako kot pri kokainu, lahko/bi ga spremenil v drugega
snov, kot je meth (vem, da ni tako preprosto) ali podobno, če je slučajno to, kar sem imel v freebazi, amfetamin in ne kokain, kot sem mislil. :)

- Hvala, da si mi odgovoril, cenim to. (y) nisem bil povsem jasen glede svojega vprašanja, ki je bilo bolj povezano s tem, ali bi freebaziranje amfetamina kot pri kokainu lahko dalo drugo snov s podobnimi učinki, in za to mi je žal. In še enkrat se vam najlepše zahvaljujem za odgovor, moj dobri gospod.
 
Last edited:

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Čeprav lahko kadite amfetaminsko bazo, je ne smete, saj je precej jedka
 
Top