Amfetamin iz P2P (fenil-2-propanona)

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Pozdravljeni, katero pot je mogoče priporočiti za izdelavo amfetamina v večjem obsegu, približno 1 L (P2P)?

Vse, kar lahko najdem, je Amfetamin lahko dobimo v 30-odstotnem izkoristku v enostopenjski sintezi z refluksiranjem fenilacetona v etanolu z amoniakom, aluminijevim peskom in majhno količino živosrebrovega klorida. In ta sinteza je samo za 40 g, 0,3 mol fenilacetona (P2P)

Iščem nekaj bolj podobnega 1000 g P2P lestvici,

Ima kdo pot za to?

/ Zahvaljujem se
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Reakcija leuckarta walacha: dobiti bi morali izkoristek nekje pri 70 %.

reduktivna aminizacija:

ra katalitsko hidrogeniranje
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
70-odstotna leuckart wallachova reakcija bi morala dati izkoristek nekje v višini 70 %.

reduktivna aminizacija: razlikuje se po specifičnem katalizatorju in delovnem tlaku, od 30 % izkoristka do +90 % izkoristka
30 % aluminijasto živo srebro
katalitske hidrogenacije: morajo potekati v brezvodnih pogojih in z zunanjim virom plinastega vodika
52 % nizkotlačni platiniumoksid
86 % nizkotlačni ranejev nikelj
90 % visokotlačni ranejev nikelj
95 % visokotlačni Raneyev nikelj in amonijevacetat (95-odstotni izkoristek je nastal iz 2,5-dimetoksifenilacetona namesto fenilacetona, o p2p ni bilo podatkov, vendar rezultati ne bi smeli biti slabi)
 
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Kateri so vaši viri za 95-odstotno reakcijo Raneyjevega niklja in amonijevega acetata ali katero koli drugo metodo z visokimi izkoristki na tem področju? Mislim, da se sliši skoraj preveč dobro, da bi bilo res. Rad bi poskusil.
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Iz arhiva za rod, vendar, kot sem dejal, je bil 95-odstotni izkoristek pridobljen iz 2,5-dimetoksifenilacetona, zato dejansko ni dokazov o fenilacetonu.
 

Attachments

  • xdrIqaS6hN.pdf
    144.7 KB · Views: 459
Top