Question Amfetamin / metamfetamin

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Pozdravljeni! Ali poznate metodo, pri kateri lahko amfetamin / metamfetamin ustvarite samo iz predhodnih sestavin, ki so zakonite v EU?
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Saj si v Googlu preberite, kateri predhodniki so nezakoniti v katerikoli državi, v kateri se nahajate, ali na splošno v EU.

Mislil sem, da je poleg glikidnih estrov velik MAPA, in če je nezakonit, imajo etilno različico.

Pozabil sem ime, vendar lahko z nekaj minutami tukaj najdete informacije o izdelavi p2p iz malonatne spojine.

V bistvu morate najti prekurzor, ki je za vas zakonit, nato pa najti način, kako ga zmanjšati na želeni amfetamin z uporabo zakonitih topil, reagentov itd. Samo Google man
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Da, p2np je zakonit, natrijev borohidrid je zakonit, živo srebro je lahko dobiti, RedAl je zakonit, vodik je zakonit(na srečo), HCl je zakonit, železo je zakonito, cink je zakonit. formaldehid je zakonit, bmk glicidi so zakoniti(nekateri).
Seznam se nadaljuje in nadaljuje.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jasno, poiščete sintezo predhodnih sestavin, nato poiščete sintezo predhodnih sestavin, da bi dobili predhodne sestavine. Verjetno boste končali pri L- fenilanilinu, L-dopi, katakolu, melatoninu.... Na koncu je vse ogljik vodik dušik klorid brom, aluminij, žveplo itd.
 

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Ali mi lahko kdo namigne, kakšen bi bil najlažji recept za izdelavo z zakonitimi predhodniki?
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Iz P2NP lahko enostavno izdelate amfetamin za metamfetamin morate pretvoriti P2NP v P2P in P2P pretvoriti v metamfetamin
 
Top