Analiza amfetaminske psihoze

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
Z vami moram deliti svoje znanje o amfetaminski psihozi. Tu lahko preberem, da je kriv l-amfetamin, vendar to v resnici ni tako. Razlogi, zakaj se te stvari dogajajo, so morda nad mojim miselnim telesom, vendar lahko le v osnovi razložim ta problem.

Razloga za psihozo sta torej dva. Prvi je ta, da smrkaš snov, drugi pa je učinek usodne zakasnitve. Psihoze se navadno pojavijo šele po 3-4 dneh jemanja droge brez spanja. Vaši možgani postanejo šibkejši in to se zgodi prej, če ne jeste ali jeste premalo (zlasti ogljikovih hidratov). Ko so torej vaši možgani šibkejši - vaši zaščitni procesi se izklopijo, da bi optimizirali raven energije. Vaše telo ne šteje pravilno odmerkov, ki jih jemljete, zato vam ne bi povedalo "vzemite več" itd. Če si dovolite (po stalnem jemanju), da dlje časa ne vzamete sunstance (količina v možganih je nizka) in boste nenadoma vzeli veliko (tudi običajen ponovni odmerek), zlasti s smrčanjem (in s tem gre velik del odmerka naravnost v možgane, ne da bi šel po običajni prebavni poti) - bodo vaši možgani šokirani in se bodo obrnili proti vam - ker je to zelo nevarno stanje in tako obstaja velika verjetnost, da boste prenehali jemati zdravilo.

Upam, da sem vam razložil, če ne, vprašajte :)
 
Top