Amfetamin Hitrostna pasta

Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Amfetamin je zelo priljubljena droga. Dobavitelji amfetamina morajo biti zelo iznajdljivi, da lahko tržijo svoj izdelek in prehitijo konkurenco. V zadnjem času prihaja vse več poročil o čudoviti amfetaminski pasti Speed Paste, ki naj bi bila močnejša od originalnega amfetamina. Odločili smo se, da bomo prišli zadevi do dna in vam o njej povedali.

Po preučitvi razpoložljivih podatkov smo ugotovili, da amfetaminska pasta nima stalne sestave. V najboljšem primeru vam bodo pod krinko paste ponudili mešanico amfetamina in etanola. Ta kombinacija omogoča, da amfetamin hitreje prestopi hemoencefalično pregrado, in pospeši njegov učinek na možgane. To daje občutek močnejšega učinka, saj v krvni obtok naenkrat pride več amfetamina kot pri metobolizmu.
Prav tako nekateri proizvajalci ne skrivajo dejstva, da dodajajo glukozo za stabilizacijo oblike. Glukoza prav tako vpliva na presnovo, vendar ni znano, kakšen vpliv ima njena prisotnost v pasti. Glukoza je najverjetneje stabilizator in vezivo, ki morda podaljša učinek paste.

Ne glede na to, ali je pasta z etanolom ali skupaj z njim z glukozo, je še vedno kakovosten izdelek z vsebnostjo amfetamin sulfata od 30 do 70 odstotkov in v svoji sestavi nima škodljivih snovi. Takšna pasta je bele barve in ima vonj po etanolu. Pasta se uživa peroralno, lahko pa se doda čaju ali soku.

KYnXkc5s7I
DzxTjC4b8A
ONZqhtabIk

V najslabšem primeru pa vam bodo brezvestni dobavitelji pod pretvezo Amphetamine Speed Paste dobavili umazan amfetamin. Amfetamin, ki ni bil ustrezno prečiščen in vsebuje ostanke škodljivih nečistoč, nereagiranih predhodnikov, topil in stranskih produktov reakcije. Takšen izdelek ima oster kemični vonj in je lahko oranžne, rdeče, sive ali rjave barve. Je viskozna in lepljiva neenakomerne strukture. To je vrsta amfetamina, ki nastane ob nepravilni sintezi. Čiščenje takega izdelka pa bo povzročilo velike izgube za maso. Zato ga brezvestni dobavitelji poskušajo prodajati pod krinko paste.
V resnici pa ima ta snov poleg delovanja amfetamina tudi strupen učinek. Potrošniki opazijo močno delovanje te paste, hkrati pa občutijo slabost in kemični okus, nelagodje v želodcu, lepljiv kemični znoj, meglo v glavi. Po tem so učinki (hangover) zelo izraziti in traja nekaj časa, da si opomorejo.
Ta izdelek ni priporočljiv za uporabo brez ustreznega čiščenja. V nasprotnem primeru tvegate zastrupitev s strupenimi snovmi.

KSAfkio1xT
Z4UbkPR0Vs
PiRNODWHoy
 
Last edited:
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Kdo je uporabil zdravilo Amphetamine Speed Paste ?
Je morda kdo že izdelal takšno pasto ?
Delite svoje izkušnje.
 

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
Pozdravljeni,
Rad bi vam povedal o svojih izkušnjah s tako imenovano "amfetaminsko pasto" v naši državi.
Izkušnje, ki sem jih imel, so izključno v Nemčiji, na Nizozemskem in Poljskem.
Šel bi celo tako daleč, da bi rekel, da je mit o "dobri amfetaminski pasti" nastal v teh državah.
Če bi pri nas imeli amfetaminsko pasto, ki bi vsebovala "le" etanol, z vsebnostjo amfetaminskega sulfata 30-70 %, in ki bi jo potem morda le še raztegnili z glukozo, svoje sreče in veselja sploh ne bi mogli ubesediti!!!!!.
Tukaj v Evropi trgovce zanima le količina maksimalnega dobička pred kakovostjo, kar je moto.
Za to so si izmislili mit o amfetaminski pasti, ki gre takole: bolj ko je izdelek moker in bolj ko smrdi po kemikalijah, boljša je kakovost!!!!
Vsi so mu verjeli, nekaj časa tudi jaz, večina še vedno verjame v ta mit, žal!
V bistvu je trgovec, ki mu zaupate, le dober pripovedovalec, ki sam ne ve, kaj je v pasti, kaj šele, kako je bila narejena. Zakaj bi tudi moral, dokler ljudje kupujejo smrklje in je dobiček velik.
Amfetaminsko pasto, ki jo lahko kupite, proizvajajo v velikih količinah na nekem dvorišču!
In gre takole: v velik sod se nakaplja amfetaminska baza (Freebase kot olje, BMK, PMK, APAAN) in potem metanol,
vse se malo premeša in potem se doda žveplova kislina, dokler se nič več ne obori v "amfetamin sulfat, potem je na njej veliko kofeina (običajno je na 1kg proizvedene paste približno 6 - 9kg kofeina!!!), nato pa, da bi vse skupaj ostalo lepo vlažno, se nanj zlije IPA ali etanol. Če se nekaj zaradi onesnaženja obarva, npr. rožnato, se to prodaja kot rožnati šampanjec ali pod kakšnim drugim imenom za več denarja in to deluje, popolnoma perverzno.
In ljudje to kupujejo, kupujejo in kupujejo! Mislijo, da bolj ko je pasta mokra in smrdljiva, bolj je kakovostna, zelo žalostno.
To amfetaminsko pasto sem pred leti začel prati z acetonom, da bi odstranil ostanke sinteze in podaljške.
in za odstranitev podaljševalnika. Toda za nas je podaljšek št. 1 kofein, zato sem po pranju z acetonom v
v vreli destilirani vodi še enkrat opral vso stvar, pustil, da se ohladi na sobno temperaturo, in jo nato za 2 uri dal v hladilnik.
Nato sem vso stvar filtriral, kar je ostalo, da je izhlapelo! tako je človek dobil precej dober amfetamin! Izplen je postajal vse manjši in manjši!

Medtem sem amfetamin sulfat obarjal sam, in sicer s pomočjo freebaza (A-Oil), kar je edini način za pridobivanje dobrega amfetamina.
da bi dobili. Smešno je, da če ima kdo srečo in lahko kupi tak amfetamin sulfat, od mene ali od kogarkoli drugega, to običajno dojema kot slabo, ker manjka ogromna količina kofeina in negativnih stranskih učinkov ostankov sinteze ali česarkoli!
Pogosto je takim kupcem tudi cena previsoka, ker je količina postavljena pred kakovost!
Le redki so tisti, ki raje plačajo višjo ceno in potem dobijo tudi čist izdelek, ti ljudje tudi razumejo, da je Freebase postal izjemno drag (z žal vedno slabšo kakovostjo Freebase), da je v Evropi tudi izjemno težko dobiti HSO4!

To je torej to
Po mojem mnenju se morate imeti za srečne s tem, kar ste opisali v prvem delu!
lahko samo upamo, da ne bo nekoč tako smrdelo kot pri nas tukaj!

Ahoj
 

CuriousStudent

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 16, 2023
Messages
1
Reaction score
6
Points
1
Pozdravljeni! Hvala za vaše informativno poročilo! Resnično cenim!

Lahko vam povem o svojih izkušnjah s hitrostno pasto, izdelano v Nemčiji in na Nizozemskem.

Na področju hitrosti sem pravzaprav že dobrih 15 let, precej kroničen uporabnik pa že 5 let.

Pravzaprav je bilo dobrih 98 % mojih nakupov hitrostne paste. Imate prav, tudi tu gre za marketinško zadevo. Ljudje pravijo, da je mokra pasta "naravnost iz laboratorija", "zelo čista" ali "zelo močna". Ker te stvari ne moreš smrkavati (in je res ne bi smel!!! - razložil bom pozneje), se navadiš in te kolegi uporabniki naučijo, da jo najprej posušiš. Ker sem bil prej še bolj neumen, sem mislil, da je mokra raztopina dodana kot sredstvo za rezanje. Mislil sem celo, da je morda dodana zato, da lahko prodajalci pasti dodajo druga sredstva za rezanje in bo končni izdelek zato bolje zmešan kot samo 2 suha praška, recimo amfetamin in kofein, kar bi lahko povzročilo "vroče točke" - izraz je morda bolj znan na sceni s fentanilom, kjer je lahko neenakomerna mešanica celo smrtonosna, ko je 1 linija bistveno močnejša od naslednje, kjer se ti samo reže ....

Pravkar začenjam raziskovati proizvodni proces in se spraševati o različnih rezultatih hitrosti ... Ko kupim pasto za hitrost, sem prepričan, da gre za topila ... Ne morem vam povedati, katera so uporabljena, in se sprašujem, ali je raztopina res zato, ker izdelek ni bil posušen s strani prvotnega kemika - vendar ne bi dvomil, da pohlepni potiskači dajo na vrh kakšno raztopino, morda izopropil ali karkoli drugega, da bi ji dali veliko več teže in spet dobili kemični vonj, ki se večini kupcev zdi "zelo dober" in "čist".

Sam ne maram oblike paste, ker je to zame le nedokončan izdelek. Nič ni hujšega, kot če greš na zabavo s pasto in ne moreš zaužiti svoje dobrote.
Druga negativna točka je, da nikoli ne veš, koliko dejansko plačaš za hitrost: če kupiš 1 g paste za recimo 3 EUR, ne veš, ali bo 400 mg posušene paste ali morda le 250 mg. Tudi teža se postopoma zmanjšuje z večjo izpostavljenostjo zraku.

To me pripelje do naslednje točke: res mi je žal za poštene trgovce/preprodajalce: Z vsakim dostopom do njihove shrambe bo zaradi izpostavljenosti zraku teža manjša. Če s tem ne računate, se lahko celo zgodi, da boste s prodajo ustvarili izgubo. .....

Če boste posušili pogosto prodajano hitrostno pasto, bo izguba dobra, morda v povprečju 50-odstotna. Obstaja pa tudi mokra in še bolj mokra hitrostna pasta. Nedavni nakup 11-gramske hitre paste je bil vreden približno 4 grame. Če bi zdaj preračunali ceno, bi postalo jasno, da je trg zdaj tako depresiven, da so takšne cene preprosto nesprejemljive. Tudi vaši kupci bi se preprosto odpravili k naslednjemu trgovcu, ki prodaja popolnoma enako sranje s topili, ker je "veliko cenejše".

POZORNOST ZA VSE!!!
Zdaj pa k mojemu opozorilu! NE UPORABLJAJTE MOKREGA SPEEDA V EVROPI, če niste 100-odstotno prepričani, da je za njim stal pameten in predan človek, kot je Marvin "Popcorn" Sutton. Njegov recept je dejansko smiseln in razumem, zakaj bi nekdo naredil takšno pasto, in mislim, da bi moral biti amfetamin, pomešan z etanolom in/ali glukozo, v redu.
Stvar je v tem, da sem vsaj po svojih izkušnjah zelo zelo prepričan, da stvari, ki se tu prodajajo kot pasta, niso SAMO amfetamin z ETHANOLOM, ampak tudi druga topila, za katera sem prepričan, da so lahko precej nevarna za vaš nos in možgane, če se ne posušijo pravilno.
Če greste na zabave s stojnicami/letaki z informacijami o drogah, vsi pravijo, da nikoli ne smete uživati mokrega spida in da ga morate najprej pustiti, da se ustrezno posuši!!! To so fantje, ki se ukvarjajo tudi s preverjanjem drog, mislim, da vedo, o čem govorijo in katere stvari trenutno krožijo ....
Ko dobim vrečko za teden/mesec, najprej raztrgam vrečko, jo dam v skledo in pustim, da se 2-3 dni suši. Tam se cena z začetnih 5 EUR/g dvigne na približno 15 EUR s končnim izdelkom. Če bi prodajal hitrost, bi se mi ljudje smejali in mi kazali prst... Če bi zdaj spet dodal dovolj topil, da bi spet dosegel začetno težo, bi rekli, da je to pošteno ... z enako vsebnostjo amfetamina, le da je bolj nevaren in dejansko v obliki, ki je ni mogoče konzumirati. Noro!

Situacija je postala tako depresivna, da sem končal tukaj, HAHA!
Vzemite to z zrnom soli ....

Kar se dogaja na evropskem trgu hitrosti (vsaj za končnega potrošnika), je po mojem mnenju Sramota in BLASFEMIJA na vseh ravneh .... Poznal sem človeka, ki je vedel, kaj počne ... Amfetamin je lahko tako čudovita, evforična in poceni droga/zdravilo ... Resnično me zanima, kakšen žalosten in zajeban človek mora biti, da tej snovi odvzame vso zabavo ... Neverjetno in nesprejemljivo je, kaj nekateri hilibillyjevski preprodajalci danes na zabavah poskušajo izdati za speed. Tako kot farmacevtska podjetja, ki zaračunavajo strašne cene za droge, pri katerih so izločili vso zabavo, samo poglejte to sranje z oksikodonom s počasnim sproščanjem ... in potem se družba sprašuje, kako se je v Ameriki razvilo sranje s fentanilom ... ja.... če so droge drage, nevarne in sploh niso več zabavne, za kaj je potem to sranje sploh? Niti ni več vredno, da bi se zaradi teh smeti kriminaliziralo ... ja ... igrajte neumne igre in osvajajte neumne nagrade, kajne ....

Kakorkoli že, po vsem tem mojem besu glede hitrostne paste pravzaprav mislim, da ima Marvin "Popcorn" Sutton res dober pristop k temu. Vse, kar želim povedati, je, da ne mislite, da je njegov recept standard za evropski speed paste. Ni!
Kakorkoli že, hvala za zanimivo objavo!!!

Imam nekaj vprašanj za druge bralce/poslance:

1) Ker sem se v hitrostno igro vključil šele po 2000 ..... Kako je bilo s hitrostjo v 80., 90. letih itd. v Evropi? Ali je bil suhi prah standard?

Pravzaprav sem slišal, da je bil v stari šoli bikerskega metamfetamina "crank" v ZDA prah namesto dimljivih drobcev ledenih kristalov .... Če se ne motim, mislim, da je to tudi oblika, ki jo v svojih videoposnetkih uporablja stric Fester ....

Kakorkoli že, zanimajo me tudi oblike speeda, ki jih dobivate drugod po svetu... Pravzaprav mi je malce žal ameriške situacije s speedom, saj predvidevam, da je vaš standardni amfetaminski izdelek bodisi farmacevtski adderall bodisi tajni metamfetamin?

Azija se utaplja v kristalnem metamfetaminu... Tudi sam sem ga poskusil, vendar mi je običajni amfetamin veliko bolj všeč! Kot sem rekel, sem precej kronični uporabnik hitrosti ... po treh dneh brez spanja zaradi običajnega amfetamina mi je všeč stanje uma "spun", drugi ponovni odmerek ne deluje več tako zelo in do takrat precej raje kadim joint ter spim in jem.

Meth je po mojem mnenju veliko manj obvladljiv in za vsakodnevno uporabo ... največja protiutež pa je grozno dolgo trajanje in izjemno hudo vračanje ... Nekoč sem bil 5 dni buden z ledom, to je bila daleč najbolj grozna izkušnja z drogami .... veliko veliko veliko slabša kot recimo težka izkušnja z gobami ali LSD .... to se ne bi zgodilo z običajnim amfetaminom.

Poznam tudi kronične uporabnike amfetamina v Evropi ... s toleranco so zelo sposobni normalno živeti ... spati, jesti, delati itd. .... Ker se zavedam, da amfetamin ni zdrav, dejansko niso videti zmedeni, nezdravi, anoreksični, imajo veliko paranoje itd. ....

Poznam kronične uporabnike metamfetamina iz azije ... prekleto.... ne bo vsak uporabnik metamfetamina postal še ena oseba "faces of meth" ... vendar ima dokaj gotovo potencial, da te pripelje tja, če hočeš ali ti je vseeno!!!

2) O obarvanosti:
Pravzaprav jaz in nekaj mojih kolegov, ki se ukvarjajo s speedom, menimo, da je, ko se pasta posuši in rahlo porumeni, to dober znak večje čistosti speeda ... Jaz/mi domnevamo, da je to posledica oksidacije amfetamina, kar namiguje na dobro količino amfetamina, medtem ko narezana junk ne bo imela veliko amfetamina, zato ne bo oksidirala in zato ne bo postala nekoliko rumenkasta ...

Ena od vaših slik pod vrstico "zastrupitev s strupenimi kemikalijami" ima prav tako rumeno barvo ...
Kot popoln noob - ali so naše domneve pravilne, ali je porumenelost speed paste dejansko znak za neustrezno sintezo in/ali stranske produkte?

Oh .... to je postalo dolgo ...
No, kot sem rekel ...
Sem navdušenec nad hitrostjo ...
Na zdravje!!! :p
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
24
Points
8
Če je vaš amfetamin bel, ko je moker, vendar postane LITLLLE BIT rumen, ko se posuši, ni problem, s tem imate prav, če pa je temno rumen kot na zgornji sliki, ki jo omenjate, je to samo strupeno sranje!!!
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
24
Points
8
Živim na Nizozemskem in tukaj imate profesionalne laboratorije, ki brezplačno testirajo vsako drogo, in 90 % testiranega amfetamina ima vsaj 70 % kofeina, vendar ti bedaki ne vedo, da je lahko toliko kofeina smrtno nevarnega, ampak jim je pomemben samo dobiček, zato sem začel kupovati freebase, samo čiste kot voda in s pravo težo. in Ph, nato pa sem kupil 1 kg P2NP in opravil sintezo NaBH4, ki je bila tako dobra, da sem takoj kupil 100-litrski reaktor z dvojnim plaščem in vse ostale stvari, kot je generator pare za parno distribucijo moje freebase, in zdaj izdelujem svoj lastni P2NP in ga samo povečam na moj 100-litrski reaktor in prodajam samo dvema prijateljema, to je to! Ampak ne zaupajte "paste"!!!
 

elliot100

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
vedno sem si želel preizkusiti hitrostno pasto.
 

Grammdalf_der_Schneeweiße

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Aug 6, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Utrinki z najboljšega med branjem, Nemčija in vaše paste in ena boljša od druge in tako naprej. In odlične fotografije, tako ustvarjalne in barvite...

AMPAK TAKO PAČ MORA BITI, TO TE RES POTISNE VASE.
🥺

Bla bla bla bla (nekateri ljudje so celo zelo navdušeni nad iskanjem barvnih smeti)

Žal je res slabo in me neverjetno žalosti, kaj ti včasih ponujajo tukaj, če nimaš zaupanja vrednega naslova.
In kaj se včasih tukaj zahteva za to (10€+) IN TO SE PLAČA tudi tukaj 😭

Redko vidiš ljudi, ki se vsaj malo ukvarjajo s tem. VENDAR VEDO ENO STVAR! IMAJO NAJBOLJŠE XDD
In po brskanju po tukajšnjem velikem forumu se zdaj pravzaprav resno sprašujem, koliko mojih trgovin je bil sploh "pravi ojačevalec"

😂 😂😂(brez skrbi, nisem in nikoli nisem bil lovec na barvne paste )
Imel sem nekoga, ki sem mu dolga leta zaupal.
Pravzaprav mi je bilo precej všeč, da sem se spraševal, zakaj je spet postalo svetlo ali temno.

Po selitvi hiše in izgubi mojega naslova zaupanja sem seveda šel na iskanje tukaj.
Šla sem na iskanje.
In to, kar sem videl in kar mi je bilo ponujeno, je bilo šokantno.
Zato si trenutno raje vzamem premor, dokler se mi kdaj ne odprejo nova vrata zaupanja



se mu bom pridružil, ne zaupam pasti, in kaj je tu še smešnega? ❗
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Hitrostni sulfat
Sulfat kisline A + alkohol + kofein
Na 1 l olja uporabijo 5 kg kofeina in u ima 15 % hitrosti samo biznis mora delovati :p
 

Grammdalf_der_Schneeweiße

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Aug 6, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Zelo zelo zelo žalostno sramotno je, da je denar, ki ga zaslužijo z njim, bi bilo lepo, če bi lahko jokal, vendar tako glasno in dolgo, da vam ga prostovoljno prinesejo nazaj.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
V Srbiji sta najbolj zaželena speed pasta in wet speed, do te mere, da ko nekdo dobi dry speed, samodejno misli, da so ga oropali in da je dobil kakšen posran izdelek, kar je smešno. Strinjam se, da je speed pasta lahko boljša, kot je navedeno v prvem delu te teme. Toda tukaj ni pomembno, kakšna je kakovost amph, ljudje samo želijo, da je mokra in v obliki paste, kar je zame res osupljivo. Zelo slab trg in znanje. V nekem trenutku mi je prijatelj povedal, da je imel v rokah pasto speed, šel in jo poskusil. In če mi nekdo verjame, NIČ. Ta snov se me sploh ni dotaknila, morda zelo blag občutek, vendar na splošno nič. Imela je vonj po amfori, mlečno belo barvo, konsistenco, vendar ji je manjkala glavna stvar, potenca in njeni učinki. Rad bi vedel, kaj je bila ta snov. Če je imel kdo podobno izkušnjo, se prosim oglasite.





.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Kofein za gotovo
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Toda vonj je bil kot zelo čisti amfetamin to je stvar, ki me moti. Če ne bi imela vonja in ne bi bila podobna pravi amfetaminski pasti, potem bi tudi jaz tako mislil.
 

Xtrembendion

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇬
Joined
Jul 2, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Ali se iz a-olja+ipa in sulfidne kisline pripravijo tudi testenine?
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
da, zagotovo lahko tudi z acetonom, ki ga morate samo paziti, da je temperatura še vedno pod 20 ° C
 

Qwertz123

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 9, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Sama reakcija s kisanjem bo presegla 20 stopinj, tako da
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Tako bo, če ga ne boste ohladili.
Toda z acetonom bo aldolna reakcija, če ne boste počasi hladili kisline
 

Qwertz123

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 9, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
IPA ni 100-odstotni IPA, saj vsebuje večinoma vodo kot nekaj odstotkov. Ta bo raztopila vaš amfetamin.
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
IPA je običajno 99 %, en odstotek pa ni pomemben.
70-odstotni IPA ni dobra koicija
 
Top