Kakšna sinteza za nitazene?

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Zanimivi in novi benzimidazolski antagonisti mu-receptorjev. Z veseljem bi videl zapis o sintezi katerega koli od nitazenskih spojin iz čim bolj razpoložljivih predhodnikov. Od časa do časa sem jih videl na trgih darknet, običajno od prodajalcev, ki so očitni kemiki, ki prodajajo začasno serijo, preden izginejo v gozdu, kot pravi profesionalci.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Še posebej vas zanima klonitazen. Za razliko od drugih močnih nitazenov, kot je metonitazen, za katere je znano, da popolnoma dvignejo toleranco, se pri tem klonitazenu v 35-dnevnem poskusu ni izkazalo, da bi se razvila toleranca(G.Bromig, Klinishe Wachenskrift, 960-963, 1958).
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Pravzaprav sem to pisanje našel na Redditu. Ima kdo kakšne povratne informacije o njem?

https://www.reddit.com/r/TheeHive/comments/eyu1g3
Sinteza metonitazena, etonitazena, etonitazena, klonitazena in drugih derivatov nitazena


Sinteza nitazenskih derivatov je opisana v patentu ZDA 2935514. Z opisano metodo je mogoče narediti nitazen, etonitazen, klonitazen, metonitazen, ISO, etazen in več drugih. Med svojim znanstvenim delom sem izdelal 12 derivatov nitazena.
Etazen je imel najboljše rekreacijske lastnosti in je moj št. 1.
Pot sinteze sem razložil že prej:post: https://www.reddit.com/r/fentanyl/comments/ela9fa/_/Image : https://ibb.co/h2SZcbP (pot od nitrila)


1 Sinteza benzimidazola (ali nitrobenzimidazola) vmesni produkt
V staljeno mešanico (0,11 mol) nadomestnega benzil cianida (Opomba 1) [v tem primeru sem uporabil p-metoksibenzil cianid] in 11,6 ml absolutnega etanola pri temperaturi 15-25*C vnašamo suho plinasto HCl kislino, dokler se ta ne nasiči.

Ko reakcijska mešanica stoji 12 ur pri 20*C, se surovi imino-eter hidroklorid (foto1) odvzame v 200 ml absolutnega dioksana in meša s 15,2 g (0,1 mol) 2-amino-4-nitroanilina (opomba 2) 2 uri pri RT (foto2).
Nato 14 ur pod refluksom (fotografija 3). Iz še vroče raztopine se je z dodajanjem etil acetata, nasičenega s HCl kislino, oboril 2-(p-metoksibenzil)-5-nitrobenzimidazol hidroklorid in se takoj filtriral.
Prosta baza se iz hidroklorida sprosti z vrenjem z vodno raztopino amoniaka, filtrira in rekristalizira iz etil acetata. Dobljeni 2-(p-metoksibenzil)-5-nitrobenzimidazol (foto4) je bil uporabljen v naslednji fazi.

2**.Sinteza nitazenskih derivatov (N-alkiliranje benzimidazola)**
Mešani raztopini (0,033 mol) 2-(p-metoksibenzil)-5-nitrobenzimidazola in 1 g benziltrietilamonijevega klorida v 65 ml 1N NaOH (Opomba 3) (foto5) se pri 70*C kapljično doda 9 g (0,066 mol) dietilaminoetil klorida v 10 ml dioksana (foto6). Mešanico mešamo 1 uro pri RT, oborjeno olje pa vzamemo v etil acetatu. Raztopino EtAc ekstrahiramo z razredčeno HCl kislino, kislo raztopino naredimo bazično z NaOH in ponovno ekstrahiramo z EtAc. Raztopino EtAc speremo z vodo, posušimo z brezvodnim kalijevim karbonatom in uparimo. Dobimo 9 g mešanice 1-(beta-dietilaminoetil)-2-(p-metoksibenzil)-5-nitrobenzimidazola in 1-(beta-dietilaminoetil)-2-(p-metoksibenzil)-6-nitrobenzimidazola (Opomba 4).
Ta mešanica se loči na dve komponenti na naslednji način: Mešanica se vzame v alkohol in zmeša z izračunano količino HCl kisline v etil acetatu ter inokulira s HCl 5-nitro derivata. Po filtriranju in rekristalizaciji nastale oborine iz etanola dobimo 4,2 g čistega 1-(beta-dietilaminoetil)-2-(p-metoksibenzil)-5-nitrobenzimidazol hidroklorida.
Matična raztopina se upari, zajame v vodi, alkalizira z raztopino NaOH, ekstrahira z etil acetatom, ekstrakt se spere z vodo in posuši z brezvodnim kalijevim karbonatom. Topilo smo izhlapeli, nato pa kristale rekristalizirali iz mešanice etra in petroleja. etra z inokulacijo 6-nitro derivata, čistega 1-(beta-dietilaminoetil)-2-(p-metoksibenzil)-6-nitrobenzimidazola.
-------------------------------------------------------------
Opomba 1.
Zamenjava benzil cianida, Če uporabljate:
Če uporabite 4-klorobenzil cianid, boste za klonitazen dobili vmesni produkt benzimidazol
4-etoksibenzil cianid, boste dobili benzimidazolni intermediat za etonitazen
4-metoksibenzil cianid prejmete vmesni benzimidazol za metonitazen
4-izoproksibenzil cianid prejeli boste benzimidazolni intermediat za izo.

Opomba 2.
2-amino-4-nitroanilin lahko nadomestite z 1,2-fenildiaminom in uporabite 4-etoksibenzil cianid - prejeli boste benzimidazolni intermediat za etazen.

Opomba 3.
V prvotnem patentu niso uporabili katalizatorja. Katalizator olajša raztapljanje snovi. Pozitivno vpliva na hitrost reakcije in izkoristek.

Opomba 4.
Če izdelujete etazen, potem nimate težav z izomeri. Že imate izdelek, ki ga lahko uporabite 😉
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Zakaj ne dodate fotografij iz Reddita? Prav tako vstavite sliko formule sintetizirane snovi. S slikami jo je lažje razumeti.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Žal mi je, vendar ne vidim nobene druge možnosti za urejanje prispevka?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Fotografije bom dodal tukaj. Da bo jasno: tega sintetizatorja nisem preizkusil in fotografij nisem posnel jaz.

FOTO 1:
UzM5oGEd6B

FOTO2:
TRipCQOSmL


FOTO 3:
KLJi1a2GPX


FOTO 4:
1R4J3FSLkW


FOTO 5:
KlHM7Eef0g

In seznam sestavin:

Specializirane kemikalije:
1 različica benzil cianida:
4-klorobenzil cianid (za klonitazen)
4-etoksibenzil cianid (za etonitazen)
4-metoksibenzil cianid (za metonitazen)
4-izoproksibenzil cianid (za izonitazen)
2-amino-4-nitroanilin

dietilaminoetil klorid
benziltrietilamonijev klorid

Kemikalije na zalogi:
Absolutni etanol
Absolutni dioksan
HCl plin (NaCl in koncentrirana žveplova kislina)
Koncentrirana raztopina HCl
Etil acetat
Vodni amoniak
natrijev hidroksid
Brezvodni kalijev karbonat
Dietil eter
 
Last edited by a moderator:

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Odlično!
Veliko lažje kot fent, želim poskusiti to.
Čeprav je potrebna večja varnost na zadnji stopnji.
Pri fentu samo dodate anhidrid na anpp (prav tako strupen, vendar veliko šibkejši od katerega koli derivata fenta) in nato lahko enostavno prenesete izkoristek neposredno v razredčilo, brez kontaminacije.
In sežgite ali potopite plastično posodo v oksidacijska sredstva (majhna škatla z rokavicami za odstranjevanje je dobra stvar).
Uporabite debelo tkaninsko nit, da dobite bistro raztopino brez vročih točk in oljnatih kapljic.

Pri zadnji stopnji nitazena so možne nesreče, zato je potrebna resnejša varnost.
Za močne derivate ni dovolj škatla z rokavicami za odstranjevanje.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Žal mi je, ali lahko to podrobneje pojasnite? V čem je zaznana nevarnost? Invalidno zaužitje ali transdermalna zastrupitev ali kaj? Eksplozija?
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Verjetno nova uspešnica z visoko učinkovitostjo in dolgotrajnimi učinki.
Nevarno sranje! 200-krat večja potenca od morfija in ~3 ure delovanja.
(OPOZORILO: UPORABA OPIOIDOV POVELIČUJE SRANJE, OPOZORIL SEM VAS)

Etometazen, ki se je na trgu zdravil pojavil spomladi leta 2022.

(metil namesto nitro skupine, morda se lahko prilagodi na še bolj sprejemljiv način)
https://www.reddit.com/r/Opioid_RCs/comments/tp8ajr
In še to sem našel na wikiju, zelo preprost način za zene (ni potrebe po nitrilih ali fenilocetnih derivatih)
800px-Etonitazene_2011_synth.png


Sliši se prekleto nevarno, kot nova epidemija.
To sem objavil samo za "izobraževanje".
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Da, že nekaj let se pojavlja. Videl sem poročila uporabnikov predvsem o metonitazenu in običajno precej hitro ustvari ogromno toleranco. To je zelo težko odpraviti. Zato se zdi klonitazen bolj zanimiv kandidat, deloma zaradi zgornje študije, v kateri ni bila ugotovljena toleranca, pa tudi zato, ker je manj agresiven s šibkejšim učinkom. Lažje ga je obvladati.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
1. Mešani raztopini 2-(beta-dietilaminoetilamino)-5-nitroanilina (12,6 g, 0,05 mol) in p-etoksifenilocetne kisline (9,91 g, 0,055 mol) v THF (50 ml), segreti na 50*C, smo dodali EEDQ (12,4 g, 0,05 mol)
2. Po 24 urah smo dodali še EEDQ (6,18 g, 0,025 mol), po 72 urah pa še zadnji dodatek EEDQ (12,4 g, 0,05 mol)
3. Mešanica je reagirala pri 50*C še 120 ur
4. Topilo smo odstranili v vakuumu in med mešanjem dodali približno 6,6 ml 12 N HCl
5. Raztopino smo ekstrahirali s CHCl3 (2x200ml) in posušili (Na2SO4)
6. Topilo smo izpareli v vakuumu in dobili 21,6 g (100 %) etonitazen hidroklorida: mp 161-164*C
 
Last edited by a moderator:

BlackoutBird

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ali ima kdo na voljo sintezo za butonitazen? Ali gre le za nadomestitev benzil cianida z drugo kemikalijo kot pri drugih različicah?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Sinteza kot zgoraj, zamenjamo le nekatere reagente.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Če bi želel sintetizirati etometazen z uporabo izboljšane sinteze etonitazena, ki mi jo je William Dampier tako prijazno posredoval, bi bilo to nekaj takega?
IIxJPsoFtv
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Ima kdo prodajalca v EU za zenes? Ive blown around 3 grand looking for them only to ended getting scammed. Stanje opi je žalostno, scena RC pa še bolj. Toda zenes so res samo prihodnost, saj se zdi, da ni fentalogov... ali če so, mi prosim sporočite.

Če slučajno želite pomagati, se mi oglasite na [email protected], lahko vam pomagam tudi z nekaterimi snovmi, ki jih tukaj ne bom omenjal, vendar so to močni močni opioidi. Toda o tem se lahko pogovarjamo zasebno. Hočem samo legitimnega prodajalca zena. :(

Poskusil Eto btw iz povezave clearnet. Močne stvari, bolijo kot jebeno sranje in me silijo v jok, medtem ko ga smrkam. Ne vem, ali je to moja toleranca, vendar ni tako evforična. Legit me samo spravi v spanec za nekaj ur lol. Precej podobno kot pri močni benzo lmao.
 

BlackoutBird

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1

Ok, super! Ali slučajno veste, za katere reagente gre? Upam, da jih bom poskusil izdelati, haha.
 

epson

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 22, 2022
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
Na spletni strani rechemco.to je na voljo metonitazen v razmerju 1:3 ali v čisti obliki. Cene so zelo ugodne in tudi kakovost je dobra
 

tonymontana2023

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Pozdravljeni, tudi jaz želim kupiti ta izdelek, ali mi lahko prosim sporočite, za odvisnika od heroina, ki uporablja ~ 20 % afganistanske freibase, za koliko bi izdelek še zmanjšali?

Hvala za vaš čas!
 
Top