Question Katera koli dobro znana pomožna snov z molarnim številom 120-150?

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Ali obstaja kakšen dobro poznan adulterant z molarnostjo v razponu 120-140?
Druge lastnosti, ki bi lahko bile povezane s tem sramom:
Zlahka se spremeni v hidrokloridno sol in nazaj v bazo ter nima barve. Hidrokloridna sol ni topna v acetonu in se takoj obori.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
120-140 g/mol? Dobro znano ponarejevalno sredstvo katerega zdravila? Pri katerem ph se začne obarjati?
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Na točki obarjanja nisem preveril PH. Molsko maso ocenjujem s presežkom porabe reagentov.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Imam seznam pogostih adultarantov in njihovo topnost in lahko poiščem mol. maso, vendar bi mi pomagalo, če bi vedel, kaj je adulterant. Nihče ne daje MSM v kokain in nihče ne daje levamisola v metamfetamin (upam, da ne), zato bi poiskal običajne adulterante droge, o kateri govorimo. Če mi ne boste povedali, bo to zahtevalo dvakrat več dela, jaz pa delam pametneje in bolj trdo, zato povejte
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
To stransko spojino sem ujel s smolo, nato pa sem jo obnovil na osnovi. Zdaj začenjam razmišljati, da je to nekakšen koloid, zgrajen ob prisotnosti mikrodisperzijskega prahu (trdne snovi), pograbljenega iz PMK. Nekaj podobnega kot Pickeringov koloid.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
To serijo sem preiskoval nekoliko bolj kot običajno in na določeni točki mi je uspelo izločiti nekaj oljnate snovi.
Vseh korakov ne bom opisoval, saj bi bilo to predolgo za razumevanje. Končni rezultat je bil približno 10 g mdma hcl + nekaj vode v kristalizatorju. Na začetku je bilo razmerje 10 g mdma hcl + 30 g vode. V nekem trenutku, ko je razmerje postalo 10 g soli + 10 g vode, sem opazil nekaj, česar še nikoli prej nisem videl ali nisem bil pozoren na to.
Na dnu kristalizatorja, pod plastjo vode, je bila neka majhna količina tekoče snovi, ki je prozorna in se ne meša z vodo. Verjetno ima ta snov veliko manjšo topnost v vodi, če jo primerjamo z mdma hcl, in je bila izrinjena iz vode.
Ne reagira s hcl, saj je bil ph zaradi presežka hcl rahlo kisel.
Druga lastnost je, da je netopna v acetonu.
Prebral sem forum in našel nekaj tem o nečem podobnem. Vendar še vedno ne vem, kaj je to.
 
View previous replies…

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Opravičujem se, ker pri tem opisu nisem jasen: tako utrujen sem bil zadnje dni. Da, točno ta snov, je bila sproščena pod vodo. Torej je v vodi veliko manj topna. In tudi ni mdma fb, saj ne reagira s hcl. Količino te snovi - težko rečem, ker sem bil preveč utrujen, da bi jo ponovno ločil na lijaku, in nimam lijaka za tako majhno količino, vendar lahko rečem, da je bila po videzu približno 2-5 % mase mdma hcl.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
V redu, ta snov pod vodo bi lahko bila ostanek perka. Toda v tem primeru je bila pot dolga. Mdma hcl, pridobljena po dolgem postopku, je bila kristalizirana iz vode do suhe teže. Nato so jo zaradi preveč neprijetnega vonja raztopili in nadaljevali z ionsko smolo ter ponovno kristalizirali iz vode. Med to drugo kristalizacijo je bila na dnu vidna snov.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Top