Je kdo od vas poskusil izdelati 2,5-dimetoksibenzaldehid z uporabo benzaldehida in piridina?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Skoraj vse je v naslovu, a če ste, ali mi lahko poveste, kako enostavno je to?
Imam veliko benzaldehida in se ne ukvarjam preveč z amfetamini, veliko raje bi ga pretvoril v 2,5-dmobzh (ja, to je moja kratica za zgornjo kemijo lol) in tvegal, da dobim polovično količino končnega izdelka, saj je ta zame dvakrat uporaben!
Poleg tega je benzaldehid zelo lahko dobiti, zato če je to razmeroma enostaven sintetizator, potem mislim, da sem nekaj dosegel in lahko začnem slediti nekaterim receptom 2c.
Kakšne misli ali težave, s katerimi se lahko soočim? Ne potrebujem kilograma...
Tudi 250 g se mi zdi pretirano, ampak karkoli, nisem prodajalec.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Žal sem imel v mislih 3,4-trimetoksibenzaldehid
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Vsaj meskalin sem lahko izdeloval v majhnih količinah....
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Če si morate zastaviti to vprašanje, to pomeni, da ga ne boste. Ni vam jasno, zakaj, vendar boste na koncu nekaj kupili ali prejeli. Morda pristopite k vanilinu z mislijo na 3,4,5-(MeO)3-BA in ne na 2,5-(MeO)2... poskusili iz p-anisaldehida in delo je težko.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Ja, naučil sem se. Ugotovil sem, da sem kakih 5 minut po tem, ko sem to objavil, mislil nekaj takega kot 3,4-hidroksi ph ali kaj podobnega, zamenjal sem predhodnika meskalina, glavni predhodnik 2c in 3,4-hidroksifenretilamin. Popolnoma drugačen
...se opravičujem za to. Od takrat sem imel lekcijo o fenetilaminih in načinu, kako v bistvu berete kemikalije nazaj, tako da sta položaja 3 in 4 popolnoma napačna, da ne omenjam hidroksi namesto dimetoksi ali trimetoksi. Opravičujem se za to!
 
Top