Question Ali kdo pozna DarkFox Market?

EmperorPalpatine

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 29, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Naletel sem na trg darkfox, vendar nisem prepričan, ali je šlo za star trg, ki je trenutno zaprt, ali pa je povezava, na katero sem kliknil, zakonita.
Trenutno spletna stran od vseh novih uporabnikov po 23. februarju zahteva polog v višini 50 USD v BTC v njihovi denarnici, da bi pridobili dostop.

Čas strežnika se zdi sumljiv, čeprav, nekatere strani rezultat kot 2021 in drugi 2022.

Priložena slika.
 

Attachments

  • u9qfVy0hCR.png
    u9qfVy0hCR.png
    284.9 KB · Views: 107

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nekdo je padel v moj poštni predal in mi povedal, kako odlično je bilo, vendar ni dovolil niti odgovora. Kavcija samo za ogledovanje je sus af. Ne plačujem za ogled, če pa že pogledam, je to zato, ker sem pripravljen kupiti.
 

EmperorPalpatine

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 29, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ja, skoraj sem se zalotil. Bil sem obupan... še vedno sem lol
Zdi se smiselno, da bi pijavke, neresni kupci ostali na poti, vendar se postavitev strani in čas strežnika zdita preveč sumljiva.

Nekdo mi je poslal sporočilo, da "zdaj kliče Ricksdarkmarket". Ni rezultatov iskanja na to... ampak v redu.
 

Tonao

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 30, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ricksdarkmarket so najboljši trg so na telegramu
 

EmperorPalpatine

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 29, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
to je tisto, kar potrebujem, telegramski račun. Zdi se mi, da ne morem obiti sporočila "koda je bila poslana na vašo drugo napravo", potem ko sem vnesel številko
 
Top