aqueuos methylamine 40%

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
Kako pripravite vodni metilamin?
ali je to način, kako to narediti?
Vzemite metilamin hidrokloridno sol, nato jo raztopite v ustrezni količini vode, nato raztopino ohladite na približno 5* C in dodate dovolj (predhodno ohlajenega) razredčenega NaOH(aq), da nastane vodna metilaminova prosta baza v raztopini z NaCl
Kako izračunate količino uporabljenega metilamin hcl in vode? koliko razredčenega NaOh je potrebno?
ali lahko kdo objavi primer za 200 ml 40-odstotne raztopine vodnega metilamina?

menim, da potrebujemo jasen opis tega postopka, saj večina od nas verjetno ne more dobiti 40 % aqueuos metilamin, temveč le metilamin hcl.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
376
Points
63
60 % raztopine bo predstavljala voda. formula za to je "masa vode = (60/100) * skupna masa raztopine".

Izračunajte mole metilamin hcl. razmerje mora biti 1:1, torej potrebujete enako količino molov metilamina kot NaOH. pretvorite mole v maso in to je količina, ki jo potrebujete. tukaj je kalkulator za pretvorbo, vendar lahko poiščete drugega, če želite ^_^

metilamin hcl raztopite v vodi, nato ohladite in dodajte ohlajeno raztopino NaOH
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
53
Reaction score
22
Points
8
Večina ljudi pravi, da s to metodo ne moremo dobiti 40-odstotne koncentracije raztopine proste baze. Ali imate s tem kakšne osebne izkušnje? Če ste jo preizkusili in dosegli dober rezultat, ali lahko navedete primer recepta? Potrebujem ga za izračune. Hvala.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
376
Points
63
brez osebnih izkušenj, žal. samo matematika, ki sem jo dobil z drugih spletnih strani. poskušam raziskati stvari, preden jih objavim, vendar me pls popravite, če se motim. hvala <3

idk če se motim, ker sem mislil, da so kemijske formule precej določene v kamnu. upam, da imam prav. če ne, to je v redu, lahko še naprej poskušam iskati, če ga kdo od vas še vedno potrebuje @rampage ^_^

Nočem biti razlog, da je neki izdelek v napoto ali, še huje, razlog, da neki laboratorij propade ^^;
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
376
Points
63
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/methylamin-40-from-methylamin-hcl.7950/#post-35651

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/methylamine-freebase-solution-preparation.10551/#post-56501

Tukaj je nekaj koristnih povezav, ki sem jih našel pri kopanju po spletni strani :D
. Upam, da boste našli tisto, kar iščete, fam

@rampage to je tudi zate
 
Top