Vprašajte strokovnjaka, da mi pove odgovor na vprašanje

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
1、 Ali lahko Nabh4 nadomestimo z (CH3COO)3BHNa?(C6H10BNaO6)

2、 Ali lahko na poti p2np in Nabh4 dodam formaldehid ali metilamin za neposredno metiliranje produkta?

3、Po cepitvi amfetamina je treba D-amfetaminsko olje raztopiti v acetonu in toluenu z mehurčki HCI Ali lahko dobimo velike kristale?

Ne znam angleško, vse je opisano z googlovim prevodom, upam, da bom na forumu našel želeni odgovor
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Na tem forumu ni videoposnetkov o metilaciji amfetamina niti videoposnetkov o kristalizaciji izdelkov, ki jih potrebujem, ker ustna komunikacija ni tako učinkovita kot videoposnetki
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Ali se lahko D-amfetamin kristalizira s HCI? Mislim, da se kristalizira v kristale, ki jih je mogoče kaditi.
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Po mehurčkanju in kristalizaciji metamfetamina s HCI ga je treba stopiti in ponovno kristalizirati v absolutnem etanolu, da dobimo prozoren ICE?.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
2. Ne, potrebujete posebne pogoje, o tem obstaja nit.

3. Amfetamin hidroklorid je higroskopičen, dobili boste kristale, ki se bodo čez noč spremenili v lužo.

Ali se lahko D-amfetamin kristalizira s HCI? Mislim kristalizirati v kristale, ki jih je mogoče kaditi.

da, če ga kadite na kraju samem, je to mogoče.

Ko metamfetamin mehurčkasto kristalizira s HCI, ga je treba stopiti in ponovno kristalizirati v absolutnem etanolu, da dobimo prozoren ICE?.

Nit s pattonom opisuje vse, proizvodnjo in kristalizacijo ledu
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Hvala za odgovor
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Na splošno je ledeni blok, ki se prodaja na ulici, D-amfetamin, ki ga je mogoče kaditi, D-amfetamin brez metila pa ni velik kristal, temveč prah. Ta se običajno uporablja za vbrizgavanje v nos ali za požiranje, kajne?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
To bi bil moker lepljiv prah amph*HCl.
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Patton, ali poznate odgovor na moje prvo vprašanje? Ta odgovor potrebujem, ker v moji državi ni na voljo Nabh4,Potrebujem nekaj, kar bi to nadomestilo
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ne morete ga neposredno nadomestiti s podobno zvenečo spojino. cianoborohidrid je strupen, ustvarja strupene stranske produkte in ne more neposredno reducirati nitra v amin, najprej bi morali izdelati imin, POTEM pa reducirati tega.
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
(CH3COO)3BHNa, je natrijev triacetoetoksiborhidrid, natrijev cianoborhidrid (molekulska formula: NaBH3(CN), to sta dva različna natrijev hidroksid, iskal sem to stvar na Googlu, tega ne poznam Lahko kaj nadomesti NaBh4
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
oh, pardon, nisem bil pozoren, ampak mislim, da je STAB ista zgodba, blag reduktor, morda ne bo deloval, reducira imin v amin, vendar nisem prepričan o nitro v amin
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3
Če torej dobim amfetamin, ali lahko za metilacijo amfetamina z metodo AI/Hg uporabim metilamin?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ne morete poskusiti. Upoštevajte, da vas lahko rezultat vznemiri. Nisem prepričan, da boste dobili enak izkoristek. Poleg tega boste morali uporabiti večjo količino takšnega reagenta.
 

ZRG

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 1, 2022
Messages
28
Reaction score
1
Points
3

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Pridobivanje metilamina in situ iz nitrometana z amalgamom Al/Hg v prisotnosti P2P (BMK) bi lahko delovalo ... Mislim, da je to znana pot za proizvodnjo MDMA.
 
Top