Avstralski darknet?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Zanima me, kako pogosta je uporaba teme za Avstralce.

To je verjetno najbolj donosen trg, morda poleg ZDA. Cene so za uporabnike vrtoglavo visoke, zato prodajalci zaslužijo. Gledal sem dokumentarec in prodajalci kokaina so po takratnih podatkih zaslužili neumne vsote denarja, več sto tisoč dolarjev. Rekel bi, da je to raven "plug", prodajali so dilerjem na nižjih ravneh in kupovali kilograme.

Kako strogi so avstralski domači poštni uradi? Ali ujamejo veliko drog? Kakšni so varnostni ukrepi?

Vem, da je dark net še vedno nekako majhen v primerjavi z "običajnim" trgovanjem z drogami, nekako tako, vendar mora biti ta trg eden najbolj zaželenih.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Oseba, ki jo poznam in živi v AUS, mi je povedala, da vlada AUS zelo sovraži droge in da poštne urade preverjajo s psi/skenerji itd.

Zlahka je najti videoposnetke, kako profesionalni so - tudi službe za droge dajejo ponudbe za velike vsote denarja, kjer ponujajo na primer nekaj MILIJONOV USD za sistem, ki bo olajšal in pospešil preverjanje poštnih pošiljk. Imajo skenerje za odkrivanje motilcev skenerjev itd. - to je glavni razlog, zakaj droge v ZDA stanejo tako zajebano veliko denarja.

Poleg tega lahko dobiš veliko kazen in to je drugi razlog, zakaj to toliko stane, saj je veliko tveganje = velik denar.
V državah, kjer kazni niso tako hude in dolge, so droge poceni, ker nikomur ni mar, tudi če jih ujamejo - na primer na Nizozemskem
 
Top