Vprašanja o B-nitrostirenu....

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Okej, razumem, da 2c-h freebaza ni stabilna, in sem nekdo, ki doživlja abstinenco od benza, zato priznam, da lahko med izvajanjem določenih korakov.... preteče nekaj časa.
Imam nekaj 2,5-DMOBA in zbiram vse, kar potrebujem, da ga spremenim v 2c-h in nato v celo potencialno mavrico izdelkov...
Že nekaj časa se pripravljam na to in nekaj časa mi je trajalo, da sem si priskrbel vse, kar potrebujem.
Zanima me le, kako stabilen je b-nitrostiren? Ali lahko opravim ta korak in ga nato brez težav shranim tako, kot je, za nekaj dni pred zmanjšanjem?
Pravzaprav sem si celo priskrbel malo LAH, kar bi moralo biti super. In etlenediamin, ki ga imam na zalogi, bi moral biti uporaben tudi pri tem.
Ker sem potreboval toliko časa, da sem zbral in si začel ogledovati kaj drugega kot triptaminske redukcijske aminizacije, ne želim izdelati stirena, potem pa se vrniti in ugotoviti, da je zajeban!
Verjetno bi ga vseeno vakuumsko zapakiral, ampak ja. To bi moral res bolj početi - to bi moral storiti s svojim n,n-DMT, ko sem ga naredil, morda ne bi bil rdeč ... lol, to je le nekaj gramov, ampak vseeno. Čudno.
Kakorkoli že, ja, vsakdo, ki je naredil sintezo a la shulgin z amonijevim acetatom ali celo, če ste jo naredili z uporabo etlenediamina kot katalizatorja, se oglasite tukaj in mi povejte, kaj me čaka! Ta
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
2C-H je veliko bolj stabilen kot beta-nitrostiren, kot prosta baza bo počasi absorbiral CO2 iz zraka in delno se bo onesnažil s svojo karbonatno soljo, vendar to le v primeru prostega stika z zrakom, če je tesno zaprt in shranjen v hladilniku, lahko počakate več let, preden iz njega naredite kaj bolj zanimivega, če ste seveda dovolj potrpežljivi.
Druga možnost je pretvorba v HCl sol za daljše skladiščenje, poleg tega jo lahko pozneje neposredno bromirate tudi v obliki soli.
Rekristalizirane ali dovolj čiste nitrostirene lahko prav tako precej dolgo hranimo v hladilniku v tesno zaprtih steklenicah ali vialah ali še bolje v zaprtih ampulah.
 
Top