Barbiturati, pentobarbital sekobarbital, fenobarbital

Carldean

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 30, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Barbiturati so na splošno depresivno zdravilo, ki se uporablja za lažje spanje, lajšanje tesnobe in mišičnih krčev, preprečevanje napadov. Z nekaterimi predpisanimi imeni, kot so Fiorina, Pentotal, Seconal ali Nembutal.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Prav tako zelo močno inducirajo citokrome P450, zato bodo večino drugih psihoaktivnih snovi (in ne samo njih) jetra nujno inaktivirala, preden bo mogoče opaziti majhen ali nikakršen učinek celo dejansko nevarnih odmerkov ... Ali si to želite? Iz precej obsežnega samoizkušanja z njimi (tudi nekaterimi izumrlimi) lahko predlagam, da niso vredne nobene pozornosti, samo morda vedeti zaradi vednosti. Izjema je natrijev tiopental, ki ga prav tako nisem imel priložnosti poskusiti, saj je na dosegu le anesteziologa (in pravijo, da ga uporabljajo varčno, saj ga tudi njim ni lahko dobiti). Druga stvar, ki je skupna vsem barbituratom, je njihov zelo nizek terapevtski indeks, kar pomeni, da je smrtni odmerek preblizu učinkovitemu (terapevtskemu). Pridobivajo se iz 2 substituirane ali 2,2 disubstituirane malonske kisline (ali njihovih estrov) s kondenzacijo s sečnino v brezvodnih reakcijskih pogojih. Upam, da je bilo to dovolj koristno. Na zdravje.
 

Carldean

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 30, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Toda te dni se zlasti pentobarbital uporablja tudi v nekaterih zaporih kot injicirano terminalno zdravilo , ki ga nekateri ljudje obravnavajo kot miren način izhoda ali metodo izhoda.
Najpogosteje se uporablja tudi za evtanazijo živali, kot so psi, mačke itd.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Enako sem slišal tukaj v Vzhodni Evropi o prevelikem odmerku fenobarbitala, ki se je uporabljal kot sredstvo za evtanazijo živali, preden je izumrl, zdaj pa obstaja sodobna kemikalija, ki se uporablja prav v ta namen.
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Ali poznate sintezo Route
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
potrebujete 2-substituirano ali 2,2-disubstituirano malonsko (1,3-propandiojsko) kislino, da kondenzira s sečnino (ali tiomočnino v primeru tiopentala) in tvori pirimidin trion, znan tudi kot barbiturinska kislina (enostavna barbiturinska kislina je neaktivna)
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Hvala
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
lepo pozdravljeni!

P.S. kemija lahko ponudi veliko več, kot je zapravljanje časa s temi barbiturati
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Upam, da se to ne zdi nikomur žaljivo, če dobro pomislim ... kemijo je treba raziskovati ne glede na vse, tako da če so barbiturati vaša gonilna sila, pojdite v to (spomnim se tudi sinteze barbiturinske kisline na youtubu, me zanima, ali je še vedno tam)
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Vsekakor ne bi spodbujal proizvodnje, distribucije ali prodaje barbik na kateri koli javni sceni, kjer je mlada generacija navajena bombardirati nešteto RC benzov in končati, če ne gre na tragičen način, da bi jih odpeljali v bolnišnico, v benzovem eksploziju za več dni in se s popolnim izpadom zavesti sploh ne spomnijo, kaj so počeli.

Zdaj pa si predstavljajte, da prodajalec ali trgovina z RC-ji postavi nov barbs RC, ki za velikanski čudež ni mutagen ali toksičen (saj so možnosti, da bi ga minirali na slepo, a tudi če je narejen s kakšnim resnejšim pristopom na podlagi farmakologije "na papirju", ki ni zares predvidljiv, zelo velike), dodan v kategorijo "pomirjevala". Zgornji scenarij se verjetno sploh ne bo zgodil, ob drugi ali tretji kapljici z mislijo "v najslabšem primeru bom pač šel v benzoblast ali v mrk" bi verjetno za vedno zaspali.

Še vedno pa je smešno misliti, da se barbam reče "sedativi"; ko pa obstajajo nekateri posebni, pri katerih on-set prvih 20 min daje pospešek, ki je celo močnejši od najboljših kokaina in amfija, preden se preide na druge faze ali pravo nirvano.
Kakorkoli že, ne delajte barbik (tudi zato, ker verjetno ne boste našli nobenega, če ne fenobarbitala, ki je smetje kot rekreativna vrednost, in pentobarbitala, ki tudi ni nekaj, kar bi bilo vredno tvegati).

Izogibajte se tudi vsemu, kar prodajajo Kitajci, ki trdijo, da je še en dobro znan razred vintage, ki ga še vedno lovijo po pol stoletja..in ga predlagajo z nekaj analogi, ki so mutageni in nevrotoksični - ali dajejo krče in spame pri nizkih odmerkih - ali so popolnoma ničvredni kot učinki.
 
Top