Question Kopalne soli (bk-MDMA, 4-MMC, MDPV ...) dajejo pozitivne rezultate pri testih proti drogam za snovi, kot so MDMA, amfetamin ...?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Dvomim, ali kopalne soli (bk-MDMA, 4-MMC, MDPV ...) dajejo pozitivne rezultate pri reaktivnih testih proti drogam, ki se uporabljajo za odkrivanje MDMA, amfetamina ...), ali ne ...
Hvala vsem!!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Geeky odgovor je, da se stimulansi, ki vsebujejo ketone, presnavljajo do njihovega hidroksi analoga, ki nastane tudi pri uživanju podobnih snovi brez ketonskega dela. Tako imajo vsi skupni metaboliti, vendar mi ni znano, ali je njihov razpolovni čas kaj skupnega. Izdelal sem ustno pršilo, ki razveljavi večino testov s slino (ne dovolite, da metabolit sodeluje s protitelesom, ki ga vsebuje test). Če ste pozitivni na metamfetamin, morate kot vzrok za lažno pozitiven rezultat navesti zlorabo efedrinskega pršila za nos.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
deklaracija o zlorabi pršila za nos dobil moj prijatelj nazaj vozniško dovoljenje za tovornjak, saj je poklicni voznik ... in reveži smo odvisni od voznikov tovornjakov, kot smo odvisni od ljudi, kot sem jaz, ki poučujejo kemijo v okolici.
 
Top