BB Enciklopedija WIKI

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

43535

WIKI BB vas vabi v knjižnico kemijsko-farmakološkega znanja. Za vaše udobje smo razvili nov priročen pristop k predstavitvi podatkov, ki se razlikuje od foruma. Navigacija je urejena tako, da lahko intuitivno enostavno najdete potrebne informacije o opisu zdravil, njihovih predhodnikih, metodah in tehnologijah sinteze, analizi, čiščenju, lastnostih, farmakoloških učinkih itd. Vso vsebino WIKI BB so napisali strokovnjaki ustreznih profilov. Rubriko nenehno dopolnjujemo in posodabljamo glede na vaše predloge in želje, ki jih lahko pustite v razdelku za razpravo. Veseli nas, da vas vidimo med našimi uporabniki.

 

pseudorando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Opazil sem, da nekatere povezave znotraj wikija vodijo na strani bbgate's clear-net.
Ne razumite me narobe, kolikor vem, ste stvari pravilno konfigurirali tako, da se seje za prijavo ne ohranjajo med naslovi .onion in naslovi clear-net (čeprav me morda varuje samo moj brskalnik).
Vendar se to zaradi različnih, morda nejasnih razlogov, še vedno šteje za tvegano.
Zanima me, ali razmišljate o tem, da bi objavili nekaj podobnega kot arhiv (celotnega) wikija, ki bi ga bilo mogoče prenesti?
Poleg pomislekov glede zasebnosti razmišljam tudi v smislu ohranjanja; glede na to, da smo vedno znova priča temu, da se ta skladišča prepovedanega znanja zgradijo, nato pa se porušijo.
 

Consider

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Prosim strokovnjaka, ali mi lahko razčlenite to reakcijo, je reakcija po Spathsu in Gridnardu na sintezo efedrina, prosim, potrebujem navodila, kot so prostornine za reakcijo, čas in drugi pogoji.
 

Attachments

  • iIgwy3tnbO.jpg
    iIgwy3tnbO.jpg
    119 KB · Views: 61
Last edited:
Top