BODITE PREVIDNI!! - Dokaz o prisotnosti tajnih policijskih agentov na peer-2-peer platformah za trgovanje s kriptovalutami (npr. agoradesk in localmonero).

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
V zadnjem času veliko ljudi govori o zveznih agentih, ki se predstavljajo kot kupci in prodajalci različnih kriptovalut ESPECIALLY bitcoin in monero na platformah za trgovanje Peer-2-Peer. Zaradi tega je veliko ljudi te trditve morda zavrnilo kot FUD in nadaljevalo z delom. Vendar sem včeraj, ko sem prebiral darknetlive, prebral članek o prodajalcu fentanila, ki so ga ujeli zaradi preiskovalcev, ki so izvedli policijsko operacijo, imenovano "operacija temno zlato".


Naslednje besede iz članka:

"Shaughnessyjeva obsodba je bila posledica preiskav, ki so bile del operacije Dark Gold. V tej leto dni trajajoči operaciji so se preiskovalci pod krinko izdajali za pralnico denarja in nudili svoje storitve prodajalcem na temnem spletu.
V Shaughnessyjevem primeru so preiskovalci skupaj prejeli približno 120.000 dolarjev v bitcoinih. V zameno so poslali gotovino na Shaughnessyjevo prebivališče v Dallasu."

To je dokaz, da so te trditve o prisotnosti organov pregona resnične, saj so edino mesto na spletu, kjer ljudje trgujejo s kriptovalutami za denar, mesta, kot so localbitcoins (nedelujoče), localmonero in agoradesk. TU NAVAJAM SAMO PRIMERE, NE TRDIM, DA SO VSI, KI UPORABLJAJO TA MESTA, LE. Na srečo je bil tokrat ujet pedofilski lopov, ki je prodajal sranje s fent laced, vendar ne želimo, da bi bili ujeti dobri trgovci, ki so pošteni glede svojih izdelkov, ali ne? No, preberite naprej, saj sem pripravil nekaj rešitev, kako se izogniti temu, da bi se nam to zgodilo.

Kaj lahko storimo, da nas ne ujamejo?

1.) Pri pridobivanju gotovinskih naročil na teh platformah za medsebojno trgovanje vsakič uporabite drug račun in drugega prodajalca. Če lahko uporabite različne naslove, jih uporabite, saj bo možnost vsakokratne uporabe različnih naslovov spremenila pravila igre.

2.) Prepričajte se, da so sredstva, ki jih nameravate prodati na teh peer-2-peer borzah, popolnoma zakrita od vira.

Bitcoin iz podjetja -> zamenjava v monero na kycnot.me -> denarnica monero 1 -> denarnica monero 2 / denarnica p2p nekyc trgovalne platforme -> prodaja

Monero iz podjetja -> denarnica monero 1 -> denarnica monero 2 / denarnica p2p nekyc trgovalne platforme -> prodaja


S prekinitvijo verige do podjetja boste lahko ohranili veliko verjetnega zanikanja, tudi če vas aretirajo, saj ni dokaza, da so sredstva prišla iz nečesa nezakonitega.

3.) Ne uporabljajte trgovalne platforme peer-2-peer, bodite ustvarjalni!

Na primer, začnite zakonito spletno podjetje, ki prodaja digitalne izdelke za kriptovalute na drugem prenosnem računalniku, in z uporabo metod, ki sem jih navedel zgoraj, zameglite vir svojih sredstev. Nato začnite prodajati svoje kriptovalute prek legitimnega navideznega podjetja in nato prodajte te kriptovalute, ki so šle prek vašega navideznega podjetja, na legitimni borzi kriptovalut, kot je coinbase. To bo zelo enostavno, saj lahko borzo in svojo banko obvestite o tem, od kod so sredstva prišla (vaše legitimno navidezno podjetje). Z lahkoto boste lahko kupili lepo premoženje, ne da bi vzbudili kakršne koli sume. Edina pomanjkljivost je, da boste verjetno morali plačati davke, vendar je vse bolje kot biti zaprt.

Zaključek:

Po mojem mnenju je tretja metoda najvarnejši način prodaje kriptovalute, če imate dobro premišljen način za to. Možnosti, da bi vas pri tem ujeli, so VELIKO majhne, saj je transakcijam monero, ki so šle skozi več denarnic, praktično nemogoče slediti, kar bo zelo koristno pri tem, da bo kakršnakoli kriptovaluta, ki jo boste na koncu prodali, videti, kot da je prišla iz zakonitega podjetja.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Res dobro napisano. FYI Mislim, da od včeraj 3/4/24 darknetlive je treba zaupati, ali pa bo kmalu šel brez povezave. Lastnik, ki je vodil izhod iz trga incognito, je prevaral
 
Top