Najboljša metoda kristalizacije 4MMC v garaži

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Najboljša metoda kristalizacije 4MMC v garaži

Ta garaža, do katere imam dostop, je zelo oddaljena in odmaknjena, v njej ni dostopa do stalnega toka električne energije. Imam inverter, ki mi omogoča uporabo električne energije, medtem ko sem tam s svojim vozilom, vendar je to moja edina oblika dostopa do električne energije (razen če sem hranil avtomobilski akumulator ali 2 ali več, ki jih lahko povežem skupaj in to uporabljam kot svojo obliko električne energije, in ko jim zmanjka, lahko bodisi uporabim svoje vozilo, da jih napolnim nazaj z uporabo skočnih vodov ali jih odnesem domov, da se napolnijo, vendar tega raje ne delam). Želel bi metodo kristalizacije, ki je najlažja za takšno postavitev. V resnici nimam načina za nadzor temperature, medtem ko sem odsoten. Tu potrebujem nekaj idej in strokovno pomoč, prosim. Po potrebi imam dostop do mikrovalovne pečice za ogrevanje ali pa lahko uporabim kamin za kampiranje, ki deluje na plinske jeklenke. Upam, da obstajajo ljudje, ki imajo morda podobno nastavitev, kjer ni najbolj enostaven način, ki ga poznam, vendar želim biti zelo osamljen kot moja glavna prednostna naloga in vse ostalo bom moral najti način za delo okoli njega. Upam, da so tukaj ljudje, ki lahko pomagajo z nekaterimi metodami.
 
Last edited:

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Metoda, ki vključuje dvojno topilo in njune % je tudi razmerje med mešanim vročim topilom in 4mmc prahom. Skupaj s centimetri višine mešanih raztopin zgoraj navedenega in kakšno velikost kristalov naj pričakujem, prosim. Vsaka pomoč bo zelo dobrodošla.
 
Top