Question Najboljše države za proizvodnjo/prodajo raziskovalnih kemikalij?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Zanima me samo, v katerih državah bi človek ustanovil rc laboratorij, da bi oskrboval ameriški in evropski trg.

Zdi se mi, da bi bila primerna vzhodna Evropa, na primer Poljska. Nizozemska ali Belgija bi bili dobra izbira. Sicer pa je Kitajska dobra, morda kakšna druga azijska država?
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Poljska
 

taricshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Veliko sreče z obtožbo od 3 do 20 let za izdelavo tudi majhne količine, kot je 20-30 gramov.
Poljska ima najvišjo kaznovanost za droge v celotni Evropi bedak.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Vprašanje se je verjetno nanašalo na to, kje je mogoče zlahka dobiti največ kemikalij, in ne na to, kje so kazni najnižje, in kaj pomeni "bedak"? Naslednjič bodite malo pametnejši s svojim neumnim odgovorom in razmišljajte s svojimi verjetno mikroskopskimi možgani, ki jih imate v glavi, @CryoThio je verjetno vprašal, kje je proizvodnja najlažja, jaz pa sem mu podal svojo misel. Ne na eni točki je omenil kazni. Naslednjič odgovori vljudno in boš imel boljše rezultate v svojem bednem življenju, kot vidim iz tvojega ostrega odgovora. "Fool"
 

taricshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Poljska je v evropski uniji, zato ji ni treba ničesar storiti, lahko naročate brez omejitev.
v vaši strategiji o mislih bi morala biti kitajska lažja država za izdelavo kakršnih koli drog/rc, vendar je večina od njih tam nezakonita s smrtno kaznijo.
 
Top