najboljša hrana za grižljaje?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
Osebno obožujem suši, ko imam željo po prigrizku. pravkar sem poskusil tudi sakura mochi, ko sem bil na drogu, in bil je brezhiben, kar me je navdihnilo, da sem ustvaril to nit lol
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Imajo komajda munchies ampak suši dobro
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Ah, ne morem se strinjati, všeč mi je čokoladni Hagen das ali konec 30. do začetek 40. let popolnoma brez dlak pička, četrti bi bili čokoladni piškoti tallhouse, peti pa nemška čokoladna torta. Polnomastno mleko je nujno potrebno pri zadnjih dveh, metamfetamin in kozarec Bushmillsa pri številki dve ter prava stepena smetana pri številki 1 in potencialno tudi pri številki 2.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
vse te stvari gredo težko, razen prehranjevanja z metamfetaminom. vsakič, ko poskusim, bruham lol
 
  • Like
Reactions: vis

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
priporočam vam zelje, iz šale, če ne marate zelenjave, idk, ampak zelenjava lahko zlahka zapolni vaš prazen želodec, pravim vam iz empiričnih dokazov, ni tudi znanstveno.
 

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Odvisno od drog, ki jih uporabljate, to tudi vpliva, sam se bolj ukvarjam z vprašanjem konoplje.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
trava je edina droga, po kateri sem lačen ^^;

ne morem jesti ničesar drugega, razen morda alkohola, vendar ne maram piti. ponavadi samo jokam vsakič, ko se opijem ...
 
  • Wow
Reactions: vis

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Prvič sem videl, da je nekdo drug rekel polnomastno mleko. Veliko hvala! Prisegam nanj - tekoča hrana! In ta živalska maščoba, tako dobra za vas! Sem najbolj zapravljiv tip, ki hodi po ulici, vendar imam v papirnati vrečki četrtlitrski vrč polnomastnega mleka, ki ga srkam. Običajno mleko za prvi in drugi dan, če sploh kaj. Potem se apetit nekoliko razvije, težko rečem. Strup je v odmerku, dokler ne stisnem zob, lahko do takrat jem skoraj vse. Včasih je čas za službo in ugotoviš, da si že od petka na nogah. Bodite pripravljeni. Mleko in pedialyte bosta rešila tvojo rit! Včasih sta redbull in skittles za zajtrk šampionov.

Na travi, sranje, na travi je vse zelo užitno, takrat se ponavadi pojavi želja po sladkem ali pa dobiš željo (slano, začinjeno, arašidovo maslo itd.)... Lahko bi napisal knjigo, ampak če bi moral izbrati, bi izbral piščanca terriyaki na puhastem belem rižu ali riž in fižol z obvezno "posebno omako" ;] ... ... ... Nekaj kalifornijskih zvitkov je vedno dobrih. Hrana za zajtrk je zelo pozno zvečer ali zgodaj zjutraj, običajno ob pitju, morda po dobrem potovanju, kdo ve ... Rad imam ocvrt krompir, palačinke, slanino, omleto, vse skupaj. Hladna sadna solata z medom ali jagodni smoothie in nazadnje OJ za prebavo in čas je za dober spanec - zelo redko pa pijem alkohol. Pitje je grozno... ampak je čas in prostor. Običajno moram izbrati fazo zlorabe, alkohol ali opiati, zame običajno slednji. To pa je povsem druga pločevinka črvov.

Večinoma pridigam o vegetarijanstvu, vendar ga le redko prakticiram. Vsaj sadje in zelenjava ali karkoli nepredelanega, z drugimi besedami, čim bolj se približati naravni obliki, kot je bila ob pridelavi. Jajca, ribe, fižol, oreščki, stročnice itd. Izogibajte se rib iz farm. Ali sem že omenil polnomastno mleko? Skuta in jogurt. Kadar je mogoče, se izogibajte rdečemu mesu in svinjini. Nikoli pa ne morem zavrniti dobrega cheeseburgerja ... Piščanec in puran nista slaba za vas, vendar ju poskušajte jesti zmerno in konzervativno. Zadnji mesec sem živela od toasta, vendar ne uživajte žitaric, saj so vse predelane ali pa so prazne kalorije s škodljivimi aditivi. Ovsena kaša je verjetno edina izjema. Izločite maslo, sladkor in smetano, dodajte olivno olje, med, kis in ves česen, poper in zelišča, ki jih želite, in ste zlati ponyboy. To seveda ni bilo mišljeno kot nit ali objava o zdravju, ampak to so moje besede modrosti. Poskusite poskrbeti zase. Ne želite ali ne morate vedno, vendar včasih morate in morate iti na pot. Dobro je vedeti, kako. Ne gre za metamfetamin, ki bi vas tako hitro uničil, temveč za pomanjkanje spanja in skrbi. Fester je za svoja leta videti precej star, vendar se je glede na to dobro odrezal. Umivaj si zobe, kadar koli je to mogoče - še bolje, da imaš komplet zob s seboj v avtu ali kakor koli drugače. Lahko bi nadaljeval, vendar bom to prihranil za drugo objavo.

Eden od mojih najljubših pregovorov: "Lakota je najboljša začimba".
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
tako res. tvoj odgovor je super izčrpen!!! pripravil bi boljši odgovor, vendar sem pečen, ko to pišem ^^;

in imaš prav, res si želim nekaj sladkega T_T
 
  • Like
Reactions: vis

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
46
Points
18
S
😂😂🤣sušijem , dobrim jointom in skupino The Doors, ki igra na radiu,
O moj bog,... ja, čutim te
 
Top