Question Najboljši forumi?

ginger1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Najboljši forumi? Ta se zdi dober išče tiste, kot vem, da je strah trenutno navzdol.
 

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Poljski čebulni forum
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
Ali lahko delite povezavo? gre za forum deepweb?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
če s tem niste zadovoljni, lahko poskusite z Baking Bread Expert...
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Idk, zakaj bi kdo pri zdravi pameti pogledal dlje od te mojstrovine foruma. Všeč mi je? V svojem kratkem času v tej realnosti še nisem videl ničesar podobnega, pozornost do podrobnosti in predanost njegovih "glavnih članov" je neprimerljiva... Prav tako je pritegnil precej zanimivo druščino ljudi. Resnično enkratni. Obožujem ta forum! Obožujem BB.
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Ker je to specializirano za proizvodnjo in tukaj je res veliko dobrih, inteligentnih dobro izobraženih uporabnikov in ne toliko prevarantskih otrok, ker sploh ne vedo, za kaj gre!

Cebulka je prav tako odlična, vendar žal večinoma ni v angleščini.

Tudi Dread mi je bil všeč, ampak ker je ves čas nedelujoč, je neuporaben! Ne vem, če je bil ukinjen...

Tudi mene zanimajo taki forumi, vendar brez neprofesionalnih gangsterskih otrok in ljudi brez posebnega znanja o drogah itd.

Torej, če obstaja kakšna "napredna" deska, mi prosim sporočite! Poleg drog, ki so me najbolj zanimale, me zanima tudi ponarejanje dokumentov in goljufije.

Vse to so velike teme, vendar poleg tega obstajajo samo deske z 90% noobs, ne želim deliti svojih informacij, ki sem jih zbral v preteklih letih, samo s strokovnjaki, ker drugače neinformirani ljudje vzamejo informacije in jih naredijo neuporabne, ker se pretvarjajo, da vedo, kaj počnejo.

Na primer, kako zgraditi skimmer ali toliko stvari, ki se jih bojim deliti z noobsi.

Tukaj z vsemi videoposnetki itd je vidno, da obstajajo profesionalci, ki želijo dvigniti ploščo in okrepiti skupnost!

Torej precej zadovoljen s tem, vendar sem odprt za nasvete za izgradnjo večje mreže in učenje od profesionalcev.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Iščete informacije o kemiji ali pa želite le kupiti zdravila? Če želite informacije o kemiji, obstaja nekaj krajev, ki so ali so bili prisotni že dolgo časa, zato lahko iščete teme, ki na tem spletnem mestu ne bodo imele zadetkov, ker se preprosto niso pojavile
 

Spraypourmagicnotfound

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
ali lahko izvem za to povezavo, gospod?
 
Top