Question Looking for a vendor Najboljši trg za metadonov hidroklorid

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Iščem zanesljivo tržišče za nakup čim bolj čistega metadonijevega hidroklorida (99 %+). Je kdo naletel na dober vir?
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
99%+ če želite kupiti, da vam ni treba priti sem na darknet, ga lahko kupite na clearnetu kot analitično kakovost od sigmaaaldrich

https://www.sigmaaldrich.com/IN/en/product/sigma/m0267

ali ste noobie ali trolling, saj 99%+ ni uporaben in ga ne boste našli na nobenem trgu.
 

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
strinjam se, morda sem noob re darknet.

Ko sem rekel 99 %, sem želel povedati, da je čim bolj čist. Poleg tega, zakaj je 99 % neuporabnih?, Mislil bi, da je čim bolj čista snov bolj uporabna in ne manj. Ampak še enkrat, ja, sem novinec v darknetu. Nisem noob, ko gre za metadon hidroklorid v zelo čisti obliki. Predpisan mi je v obliki za injiciranje (in to z veseljem dokažem). To je moje iskanje. Vedno težje mi je in moj predpisovalec se resnično trudi, da bi me od njega odvadil, zato je moja zamisel, da ga poskusim pridobiti od drugega dobavitelja, če se zgodi najhujše in ga umaknejo brez predhodnega obvestila.

Prav tako, ali ni to v jasnem? ne v darknetu? Verjetno se motim, vendar za to izmenjavo ne uporabljam torja ali VPN. Vendar si ne želim ustvariti sovražnikov ali razdražiti ljudi, zato se opravičujem, če sem to storil takoj na začetku. Če mi lahko pomagate, vam bom zelo hvaležen.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
ok, opravičujem se, da sem bil oster v prejšnjem sporočilu, vendar moj najboljši predlog za bo, da ne kupujete nobenih farmacevtskih izdelkov v darknetu večino izdelkov tukaj izdelujejo podzemni kemiki največja čistost, ki jo lahko iščete, je ~ 70 % najbolje je za vas in vaše zdravje, da poslušate svojega zdravnika. še vedno je to vaša izbira bom povezal nekaj ljudi, ki vam lahko pomagajo.

To so prodajalci na tem trgu obrnite se na njih morda poznajo nekoga, ki bi vam lahko pomagal.

@Agilent1100DAD, @aaronstevens, @MiguelR, @btcboss2022, @spanara, @DavidDavison2021

bb.expert, chemforum so preusmeritve, bbgate.com pa je clearnetovo zrcalo za lažjo uporabo.
tor povezava je
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Če se trg abecede ne bo zmanjšal, so na voljo približno trije prodajalci. Dragi so. Ceneje je najti kliniko n iti v soboto z gotovino, Xanaxom ali crackom n kupiti ali zamenjati za steklenice
 

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Ne iščem tekočega metadona, ki se predpisuje v klinikah. Iščem prodajalce, ki ga sintetizirajo v čim bolj čisti obliki. Iščem čim bolj čiste kristale ali prah.
 

lesternixon123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Čisto tako čisto, kot sem mogel, sem rekel. Poleg tega, zakaj je 99 % stvari neuporabnih? Verjel bi, da je čista kemikalija bolj koristna kot manj. Še enkrat bom ponovil: V temnem spletu sem novinec. Ko gre za zelo čist metadonov hidroklorid, nisem novinec. Predpisan mi je v obliki injekcije (in to z veseljem dokažem). To je moje poslanstvo. Moj načrt je, da ga bom poskušal pridobiti iz druge zaloge v primeru, da se zgodi najhujše in ga umaknejo brez predhodnega obvestila, saj mi je vse težje in moj predpisovalec si izredno prizadeva, da bi ga opustil.
 

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Ne vem, kdo ste in zakaj u r kopirate moje odgovore, vendar ali lahko, prosim, prenehate. Hvala.
 
Top