Najboljši način za kristalizacijo MDMA z videzom "PRO"? (veliki kristali)

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Torej, moji kristali so čisti užitek, vendar so manjši, kot bi si želel ... kakšen sistem se uporablja za "PRO" ? mislim , vroče, da dobim te goste in velike kristale z "stisnjenim" videzom?
samo količina je ključna? mislim, da bi se z uporabo večje količine za kristalizacijo, recimo v vročem IPA čez noč, izboljšalo?
ali naj v IPA dodam vodo, da se zmanjša hitrost kristalizacije?
ali je način prve kristalizacije (v ksilenu IPA med sintezo) pomemben? mislim, da bi uporaba plinskega ali tekočega HCL kaj spremenila?

Vnaprej hvala.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
tnx za odgovor! na žalost je meth veliko lažje kot MDMA pri kristalizaciji v velike črepinje, MDMA , racemični (kot bi moral biti vedno) ne kristalizira v velike črepinje.... tipični nizozemski kristal je narejen z verjetno mešanico kemije/mehanskega postopka.... stavim, da omogočajo kristalizacijo počasi, vendar po tem, ko dobijo majhne in srednje črepinje, pritisnejo kot veliko drugih drog.Kako? stavim, da naredijo tako, kot to storijo zlobni fantje, da razrežejo kokain... samo dodajo majhno količino apropiata topila (dovolj, da dodajo nekaj vlage, vendar manj, da raztopijo in razbijejo črepinje), nato stisnejo in izparevajo topilo.... ali celo kvazi-topijo mdma v popolni točki, kjer kristali dosežejo tališče, vendar ne dovolj, da bi vse uničili, nato počakajo, da se ponovno segreje na sobno temperaturo...

drugih sistemov ne poznam, vendar ti ogromni kristali, podobni QUARTZ, niso izvedljivi niti z racemično MDMA , če govorimo o kemijski točki.

Kakšne druge ideje?
 

artificialmango

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 9, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Vzemite eno od svojih razmeroma večjih predhodno sintetiziranih kamnin iz prejšnje serije in ob naslednjem postopku rekristalizacije vrzite v raztopino že kristalizirano kamnino MDMA-HCl, preden začnejo nastajati kristali. To bo delovalo kot podlaga za oblikovanje večjih kristalov okoli kristala MDMA, ki ste ga vstavili. Nato nadaljujte kot običajno in po končanem postopku bi morali imeti lepe kristale CHONKY. Sporočite nam, kako deluje, in objavite sliko rezultata, da se bodo lahko tudi drugi učili!
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Pozdravljeni, tnx za vaš odgovor, ja, im doiing to metodo sejanja , samo nikoli ne dobim natančno "pro" UG videz ... bog ve, kako to počnejo.
 

LoneStarHopeful

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Ali to pomeni, da ste rešili težavo, ki ste jo imeli z barvo/ vonjem svoje nove serije? Kar zadeva vaše dejansko vprašanje, sem pri tem zelo nov, vendar sem naletel na podobno objavo, v kateri so ljudje priporočali butanon za večje kristale. Nisem prepričan, ali je šlo samo za butanon iz mešanice, mislim, da je bila nit na redditu na r/theehive, vendar se lahko motim. Op je spraševal o ponovnem razbijanju.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
barva je še vedno skoraj balkanska , vendar vonj oživi po rekristalizaciji v nasičeni raztopini vode....
 
Top